Roksana Węgiel nie ukrywa teraz, że stała się dorosła i nawet zaczęła spotykać się z chłopakiem.

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie różnica wieku, o której zaczęli mówić fani. Mimo wszystko 8 lat to dużo. Ponadto 26-latek ma syna.

Roksana Węgiel oficjalnie potwierdziła informacje o swoim związku z Kevinem Mglejem.

Roksana Węgiel wypowiedziała się również na temat stosunku jej rodziców do Kevina.

- Moi rodzice mają super relację z Kevinem — powiedziała w rozmowie z Party.pl Roksana Węgiel. - Świetnie się dogadują, obserwuje to z boku i jestem pełna podziwu dla moich rodziców — dodała.

Popularne wiadomości teraz

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

"Według standardów mojego męża nie robię wystarczająco dużo dla jego córki. Dlaczego uważa, że w ogóle powinnam coś robić"

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

Roksana Węgiel powiedziała, że wcześniej jej rodzice dość sceptycznie podchodzili do wybranych przez nią przedstawicieli, ale teraz wszystko jest inaczej.

- Wcześniej nie byli tak skorzy do akceptowania moich poprzednich chłopaków, a teraz jest naprawdę zupełnie inna sytuacja i myślę, że oni też wiedzą, że to jest poważna relacja — wyznała w rozmowie z naszą reporterką.

Roksana Węgiel Życzymy piosenkarce szczęścia i wszystkiego najlepszego w życiu.

Pisaliśmy również o: Odeszła 54-letnia Lisa Marie Presley, jedyna córka króla rock and rolla, Elvisa Presleya

Może zainteresuje Cię to: Martyna Wojciechowska pochwaliła się pozytywnym wynikiem testu ciążowego. "Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem"

Przypominamy o: Mikołaj Roznerski również zabrał głos w sprawie swojego związku z Adrianą Kalską. Nie uniknął tematu ślubu