Lisa Marie, jedyna córka Elvisa Presleya i była żona Michaela Jacksona, zmarła w wieku 54 lat. Jej matka Priscilla poinformowała, że Lisa Marie miała atak serca. Informuje TMZ.

Zaledwie dwa dni temu Lisa Marie i Priscilla uczestniczyły w rozdaniu Złotych Globów, gdzie wspierały aktora Austina Butlera, który zdobył nagrodę za rolę króla rock and rolla w biografii Baza Luhrmanna "Elvis".

Lisa Marie podobno doznała nagłego ataku serca w swoim domu w Calabasas w Kalifornii. Została znaleziona przez swoją gosposię. Jej były mąż Danny Keough, z którym mieszkała razem, robił jej masaż serca do czasu przybycia lekarzy. W stanie krytycznym trafiła do szpitala, ale kilka godzin później zmarła.

Lisa Marie Presley
Lisa Marie Presley
Lisa Marie Presley

Była nieprzytomna, a wcześniej skarżyła się na ból w brzuchu. Jej matka Priscilla, która była u boku córki, powiedziała w oświadczeniu:

Popularne wiadomości teraz

„Będziemy tęsknić”: Michał Wiśniewski poinformował swoich fanów o żałobie w swojej rodzinie

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Anna Mucha zaliczyła wielką wpadkę z ubraniem. To była wielka wpadka nawet dla niej

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

"Z ciężkim sercem muszę podzielić się straszną wiadomością, że moja piękna córka Lisa Marie odeszła od nas. Była najbardziej namiętną, silną i kochającą kobietą, jaką kiedykolwiek znałem. Prosimy o zachowanie prywatności, gdy będziemy próbowali poradzić sobie z tą głęboką stratą. Dziękuję za miłość i modlitwy. W tej chwili nie będzie dalszych komentarzy — poinformowała w oświadczeniu była żona Elvisa Presleya.

Presley podobno mieszkała z Keough, odkąd sprzedała własny dom po samobójstwie swojego syna Benjamina w 2020 roku.

Priscilla i Lisa Marie płakały, gdy Austin Butler zdobył nagrodę za rolę Presleya. I powiedział, że będzie ich kochał na zawsze i podziękował za wsparcie.

Kobiety stały się bliskie Butlerowi i Bazowi Luhrmannowi. Często towarzyszyli młodemu aktorowi, pomagając mu w roli. A w przeddzień Złotych Globów Lisa Marie świętowała z fanami 88. urodziny swojego słynnego ojca.

Lisa Marie Presley urodziła się w 1968 roku. Była jedynym dzieckiem Elvisa Presleya i jego jedyną spadkobierczynią. Miała cztery lata, gdy Elvis i Priscilla rozwiedli się, a dziewięć, gdy zmarł jej legendarny ojciec. Pierwszym koncertem rockowym, na którym była, był kilka lat później koncert Queen w Inglewood w Kalifornii, gdzie wręczyła Freddiemu Mercury'emu szalik Elvisa.

W wieku 25 lat odziedziczyła 100 milionów dolarów i cały majątek swojego sławnego ojca.

Lisa Marie była czterokrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był Danny Keogh, przez którego urodziła córkę Riley Keogh i syna Benjamina. Riley w końcu została słynną aktorką.

Jej drugim mężem był Michael Jackson. Małżeństwo trwało tylko trzy lata, ale utrzymywali dobre relacje nawet po rozwodzie. I broniła go, gdy Jackson został oskarżony o molestowanie dzieci.

Lisa Marie Presley
Lisa Marie Presley
Lisa Marie Presley

Trzecim mężem Lisy Marie był Nicholas Cage. Małżeństwo to trwało jednak tylko trzy i pół miesiąca i zakończyło się skandalicznym rozwodem, podczas którego córka Presleya pozwała aktora za jego unikatową kolekcję komiksów.

Czwartym mężem Lisy Marie był Michael Lockwood, gitarzysta i producent. 7 października 2008 roku Lisa Marie Presley urodziła dwie córki bliźniaczki, Harper i Finley. 13 czerwca 2016 roku Presley złożyła pozew o rozwód z Lockwoodem.

Lisa Marie była piosenkarką i autorką tekstów. Została również włączona do Kościoła Scjentologii, z którego wystąpiła w 2016 roku, wywołując niezadowolenie z organizacji.

Dla przypomnienia Austin Butler triumfował na Złotych Globach po zdobyciu nagrody za rolę Elvisa Presleya w biografii Baza Luhrmanna. I nie mógł powstrzymać łez. Jak twierdzi, dosłownie oddał się, by godnie zagrać króla rock and rolla.

Pisaliśmy również o: Maciej Kurzaiewski jest dziko wzburzony z powodu treningów swojej ukochanej w studiu „Pnś”. "Kasia podbiła wszystkich swoją wspaniałą figurą"

Może zainteresuje Cię to: Martyna Wojciechowska pochwaliła się pozytywnym wynikiem testu ciążowego. "Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem"

Przypominamy o: Mikołaj Roznerski również zabrał głos w sprawie swojego związku z Adrianą Kalską. Nie uniknął tematu ślubu