Lisa Marie, jedyna córka Elvisa Presleya i była żona Michaela Jacksona, zmarła w wieku 54 lat. Jej matka Priscilla poinformowała, że Lisa Marie miała atak serca. Informuje TMZ.

Zaledwie dwa dni temu Lisa Marie i Priscilla uczestniczyły w rozdaniu Złotych Globów, gdzie wspierały aktora Austina Butlera, który zdobył nagrodę za rolę króla rock and rolla w biografii Baza Luhrmanna "Elvis".

Lisa Marie podobno doznała nagłego ataku serca w swoim domu w Calabasas w Kalifornii. Została znaleziona przez swoją gosposię. Jej były mąż Danny Keough, z którym mieszkała razem, robił jej masaż serca do czasu przybycia lekarzy. W stanie krytycznym trafiła do szpitala, ale kilka godzin później zmarła.

Lisa Marie Presley
Lisa Marie Presley
Lisa Marie Presley

Była nieprzytomna, a wcześniej skarżyła się na ból w brzuchu. Jej matka Priscilla, która była u boku córki, powiedziała w oświadczeniu:

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Z ciężkim sercem muszę podzielić się straszną wiadomością, że moja piękna córka Lisa Marie odeszła od nas. Była najbardziej namiętną, silną i kochającą kobietą, jaką kiedykolwiek znałem. Prosimy o zachowanie prywatności, gdy będziemy próbowali poradzić sobie z tą głęboką stratą. Dziękuję za miłość i modlitwy. W tej chwili nie będzie dalszych komentarzy — poinformowała w oświadczeniu była żona Elvisa Presleya.

Presley podobno mieszkała z Keough, odkąd sprzedała własny dom po samobójstwie swojego syna Benjamina w 2020 roku.

Priscilla i Lisa Marie płakały, gdy Austin Butler zdobył nagrodę za rolę Presleya. I powiedział, że będzie ich kochał na zawsze i podziękował za wsparcie.

Kobiety stały się bliskie Butlerowi i Bazowi Luhrmannowi. Często towarzyszyli młodemu aktorowi, pomagając mu w roli. A w przeddzień Złotych Globów Lisa Marie świętowała z fanami 88. urodziny swojego słynnego ojca.

Lisa Marie Presley urodziła się w 1968 roku. Była jedynym dzieckiem Elvisa Presleya i jego jedyną spadkobierczynią. Miała cztery lata, gdy Elvis i Priscilla rozwiedli się, a dziewięć, gdy zmarł jej legendarny ojciec. Pierwszym koncertem rockowym, na którym była, był kilka lat później koncert Queen w Inglewood w Kalifornii, gdzie wręczyła Freddiemu Mercury'emu szalik Elvisa.

W wieku 25 lat odziedziczyła 100 milionów dolarów i cały majątek swojego sławnego ojca.

Lisa Marie była czterokrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był Danny Keogh, przez którego urodziła córkę Riley Keogh i syna Benjamina. Riley w końcu została słynną aktorką.

Jej drugim mężem był Michael Jackson. Małżeństwo trwało tylko trzy lata, ale utrzymywali dobre relacje nawet po rozwodzie. I broniła go, gdy Jackson został oskarżony o molestowanie dzieci.

Lisa Marie Presley
Lisa Marie Presley
Lisa Marie Presley

Trzecim mężem Lisy Marie był Nicholas Cage. Małżeństwo to trwało jednak tylko trzy i pół miesiąca i zakończyło się skandalicznym rozwodem, podczas którego córka Presleya pozwała aktora za jego unikatową kolekcję komiksów.

Czwartym mężem Lisy Marie był Michael Lockwood, gitarzysta i producent. 7 października 2008 roku Lisa Marie Presley urodziła dwie córki bliźniaczki, Harper i Finley. 13 czerwca 2016 roku Presley złożyła pozew o rozwód z Lockwoodem.

Lisa Marie była piosenkarką i autorką tekstów. Została również włączona do Kościoła Scjentologii, z którego wystąpiła w 2016 roku, wywołując niezadowolenie z organizacji.

Dla przypomnienia Austin Butler triumfował na Złotych Globach po zdobyciu nagrody za rolę Elvisa Presleya w biografii Baza Luhrmanna. I nie mógł powstrzymać łez. Jak twierdzi, dosłownie oddał się, by godnie zagrać króla rock and rolla.

Pisaliśmy również o: Maciej Kurzaiewski jest dziko wzburzony z powodu treningów swojej ukochanej w studiu „Pnś”. "Kasia podbiła wszystkich swoją wspaniałą figurą"

Może zainteresuje Cię to: Martyna Wojciechowska pochwaliła się pozytywnym wynikiem testu ciążowego. "Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem"

Przypominamy o: Mikołaj Roznerski również zabrał głos w sprawie swojego związku z Adrianą Kalską. Nie uniknął tematu ślubu