Aktorzy zagrali razem w serialu M jak Miłość. Niemal natychmiast zakochali się i zaczęli się spotykać. Miało być małżeństwo, ale nie wyszło i para się rozstała.

Teraz każdy z nich zajmuje się swoim życiem i układa je jak może, będąc zaangażowanym w karierę.

Pierwsza na plotki zareagowała Adriana Kalska, która powiedziała:

A teraz coś z cyklu „muszębosięuduszę”. Okazuje się, że kondycja naszego polskiego społeczeństwa wcale nie jest taka zła… Jest coraz mniej hejtu, ludzie są coraz bardziej życzliwi, są coraz bardziej świadomi swojej wartości i zadowoleni, że nie mają potrzeby zajmować się niesowimi sprawami. Wiedzą, że nie wszystko, co przeczytają jest prawdą. Wielkie brawa. Ale przede wszystkim okazało się, że w Polsce mamy więcej detektywów niż grzybów po deszczu. (…) Wobec tego pytam, dlaczego frapują ich błahostki typu, czy klepki parkietu są ułożone w jodełkę klasyczną czy francuską, czy palmy to te palmy czy tamte, czy to to konkretnie miejsce czy tamto – napisała Adriana w sieci.

Mikołaj Roznerski nie skomentował jeszcze swojego rozstania z Adrianą Kalską, ale tym razem nie milczał.

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Mam to gdzieś, ja po prostu robię swoje. Ćwiczę, dbam o siebie, moje ciało jest moim warsztatem – przynał.

Mikołaj Roznerski przypomniał też historię z babcią. Oto co powiedział:

[quote author=""]Moja babcia, […], która czyta nie internetowe nagłówki, ale

Mikołaj Roznerski nie wydaje się bardzo zaskoczony plotkami wokół swojej osoby. Ciekawe czemu?

Pisaliśmy również o: Maciej Kurzaiewski jest dziko wzburzony z powodu treningów swojej ukochanej w studiu „Pnś”. "Kasia podbiła wszystkich swoją wspaniałą figurą"

Może zainteresuje Cię to: Martyna Wojciechowska pochwaliła się pozytywnym wynikiem testu ciążowego. "Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem"

Przypominamy o: Roxie Węgiel w 18. urodziny pokazała badanie USG. "Piękne życzenia od mamy"