Tym razem postanowiła skupić się na treningu i zadbać o swoją sylwetkę.

Kasia Cichopek podczas emisji Pytania na śniadanie zrobiła coś niesamowitego.

W dodatku Kasia Cichopek i Maciej Kurzaiewski nie tylko się spotykają, ale są zaręczeni.

Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama i siostry Maćka bardzo polubili Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna – mówi nam znajomy duetu z pracy.

Maciej Kurzaiewski bardzo wspiera swoją ukochaną, bo sam jest biegaczem i uczestniczy w maratonach.

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

Kasia Cichopek miała lekcję od trenerki Agnieszki Litwiniuk na żywo na śniadaniówce.

Poćwiczyłyśmy dziś trochę z @katarzynacichopek na macie. Kasia dała czadu. @maciejkurzajewski dopingował obserwując z boku i prowadząc rozmowę.

Na zajęcia zaproszony został również Maciej Kurzaiewski.

Może następnym razem uda nam się też poćwiczyć albo chociaż pościgać w triathlonie albo jakimś innym maratonie. Co Pan na to @maciejkurzajewski? Będzie ścigane?

Pisaliśmy również o: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wrócili do siebie? Nie da się już tego ukryć

Może zainteresuje Cię to: Nasz błąd: Andrzej Duda przyjechał na Ukrainę w stylowym płaszczu, gdzie został bardzo ciepło przywitany

Przypominamy o: Roxie Węgiel w 18. urodziny pokazała badanie USG. "Piękne życzenia od mamy"