Roxie Węgiel, jak wiadomo, zasłynęła dzięki udziałowi w programie The Voice Kids. Reprezentowała również nasz kraj na Konkursie Eurowizji Junior.

Obecnie piosenkarka aktywnie zajmuje się swoją karierą piosenkarską, a nawet życiem osobistym. Niedawno pisaliśmy o jej prawdopodobnym partnerze.

Wierni fani piosenkarki przeprowadzili nawet śledztwo i dowiedzieli się, kim jest jej partner. Okazało się, że jest to Kevin Mglej.

To Kevin Mglej. Razem z nim i Jeremim Sikorskim napisaliśmy praktycznie całą płytę „13+5”. Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu – opowiedziała o ich miłości Roxie.

Popularne wiadomości teraz

"Mama płacze i prosi, żebym pomagała siostrze. Od kiedy tata odszedł, są biedni. Mówię: „Nikt mi nie pomagał, więc niech ona się nauczy”

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

Roxie Węgiel dla Plejady powiedziała tak:

To bardzo ciekawe, ponieważ historia zatacza koło. Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami — moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem – podsumowała ten wątek.

Gwiazda tak wypowiedziała się na temat różnicy wieku:

Piękne życzenia od mamy, Edyty Węgiel. A to ja w brzuchu – napisała.

11 stycznia piosenkarka obchodziła urodziny, gratulowali jej przyjaciele i rodzina, a także subskrybenci. Tego samego dnia na Instastory Roksany pojawił się post, w którym dziewczyna opublikowała badanie USG swojej mamy. To faktycznie zdjęcie małej piosenkarki, którą mama urodziła 18 lat temu.

Moja mała dziewczynka jeszcze wczoraj… Dziś moja przyjaciółka i moja córka na zawsze. Gdziekolwiek Twoja podróż przez życię Cię zabierze, modlę się, byś zawsze BYŁA BEZPIECZNA Ciesz się podróżą i NIGDY NIE ZAPOMINAJ drogi z powrotem do domu… Nie mogę obiecać ,że będę tu przez resztę Twojego życia, ale mogę obiecać, że będę Cię kochać przez resztę mojego. Kocham Cię na zawsze mama – pani Edyta napisała w pięknych słowach.

Pisaliśmy również o: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wrócili do siebie? Nie da się już tego ukryć

Może zainteresuje Cię to: Nasz błąd: Andrzej Duda przyjechał na Ukrainę w stylowym płaszczu, gdzie został bardzo ciepło przywitany

Przypominamy o: Jak wyglądałby mega popularny serial "Wednesday", gdyby wystąpiły w nim polskie gwiazdy