Roznerski i Kalska nie są razem od roku, ale fani nie wierzą, że prawdziwa miłość przestanie istnieć jako miłość ekranowa.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała na Instastory Kalska w odpowiedzi na liczne pytania.

Roznerski i Kalska wciąż pracują na planie serialu M jak Miłość i w teatrze.

Pewne źródło powiedziało Super Expressowi, jaka relacja panuje na planie, gdy są razem.

W przerwie między zdjęciami nie rozmawiają ze sobą, unikają wspólnego spędzania czasu, co widać na zdjęciach zamieszczanych na profilach społecznościowych. Mają wspólne dni zdjęciowe, ale poza ujęciami, gdy gasną kamery, unikają się jak ognia – zdradza informator tabloidu.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

Kobieta pamięta, jak jej ojciec, który porzucił rodzinę, wysłał jej cały list, gdy poprosiła go o kupno nowych butów

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

Zdarzają się sytuacje, w których muszą wystąpić w dość pikantnych scenach i oto co wiadomo na ten temat:

Grani przez nich bohaterowie dopiero co wrócili do siebie, widzowie długo czekali na ten moment, bo jest to jedna z ich ulubionych par. Nie ma mowy, żeby coś się u nich zmieniło na gorsze – zdradza informator.

Sądząc po zdjęciach dwójki aktorów, byli oni na wakacjach gdzieś w ciepłych krajach. Według zdjęć, które są widoczne na Instagramie, Kalska była na Dominikanie.

Roznerski zamieścił w Sylwestra zdjęcie, na którym czuć było nutkę nostalgii.

Możemy się tylko domyślać, czy para nadal jest razem, czy nie. Zatem słowo należy do Was, drodzy czytelnicy.

Pisaliśmy również o: Mama Igi Świątek pogratulowała jej zwycięstwa. Jakie tenisistka ma relacje z Dorotą Świątek

Może zainteresuje Cię to: „We dwoje jest fajnie”. Dominika Gwit ze słodziakiem w dłoni podzieliła się wzruszającym zdjęciem

Przypominamy o: Michał Wiśniewski wystąpił w towarzystwie ciężarnej żony i córki w "Jaka to melodia?"