Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie pojawią się w Zakopanem, a święta planują spędzić w Warszawie, gdzie będą częściowo pracować.

W studiu przy ulicy Jana Pawła Woronicza będą wielokrotnie łączyć się z Zakopanem, skąd reporterzy TVP będą opowiadać, jak idą przygotowania do koncertu, który odbędzie się kilka godzin później. Nie zabraknie też gości, którzy wspólnie z Kasią i Maćkiem podsumują mijający rok – mówi nam osoba związana z TVP.

Ostatnie godziny prowadzący spędzą w pracy, po czym święto przeniesie się do domu pary.

Sylwestra spędzamy w pracy i w domu. W pracy jesteśmy dziś, czyli 30 grudnia, potem też 31. No i 1 stycznia witamy ze studia naszych widzów i łączymy się z naszymi kolegami i koleżankami, którzy są w Zakopanem, gdzie przywitają nowy rok. Sylwestra spędzamy z Maćkiem w domu, w którym jeszcze nie zdecydowaliśmy – mówi Faktowi Kasia.

Aktorka nie spędzi tego święta z dziećmi, które zostaną z Marcinem Hakielem, ale odwiedzi swoją mamę i mamę Macieja Kurzajewskiego.

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Ibisza skończył 17 lat. Anna Nowak-Ibisz wbija szpilą jego tacie: "Wychowałam go samodzielnie"

Kasia Cichopek przygotowała dla swojej córki wspaniałą niespodziankę. O takiej atrakcji marzy każda mała dziewczynka

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Ale z pewnością złożymy w tę wyjątkową noc życzenia bliskim i uściskamy mamę Maćka i moich rodziców – dodała Kasia.

Jakikolwiek odpoczynek w towarzystwie siebie nie wchodzi w rachubę. A wszystko dlatego, że w Nowym Roku będą musieli być w pracy już o 5 rano.

No, nie poszalejemy z Maćkiem, bo musimy w niedzielę być już o 5. rano w pracy, by powitać się z naszymi widzami i przywitać Nowy Rok. Ale nie narzekamy, bo naprawdę kochamy naszą pracę i to nie jest kokieteria – wyznała tabloidowi.

Pisaliśmy również o: Jak słynna projektantka poznała Agatę Dudę i została jej asystentką? A wszystko dzięki pomocy księdza

Może zainteresuje Cię to: Małgorzata Rozenek pochwaliła się uroczym nagraniem. "Piękną rodzinkę, Gosiu, stworzyłaś"

Przypominamy o: Marcin Hakiel pokazał się fanom w eleganckiej stylizacji. Skupiony na koncercie córki tancerz nie zauważył jednego szczegółu