Na swoim Instagramie aktorka napisała, że prawdopodobieństwo, że urodzi w Sylwestra jest dość duże.

Oto co powiedziała:

"Nie wiem, czy doczekam się północy".

Przypomnijmy, że Gwit jest już w 9 miesiącu ciąży i wkrótce ma urodzić. Wielokrotnie informowała o tym.

Dominika Gwit niemal przez całą ciążę czuła się świetnie, ale pod koniec terminu jej stan nieco się zmienił i teraz trochę trudno jest jej wykonywać wszystkie zwykłe procesy w domu.

Popularne wiadomości teraz

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują się do ślubu i nie ukrywają tego. Aktorka szykuje się do założenia sukni ślubnej

Paulina Smaszcz nagle zaczęła mówić. Dziennikarka zdradziła kilka sekretów ze swojego życia prywatnego

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość

- Czy jaki Sylwester taki cały rok ?🙈 Bo u mnie zapowiada się w dresie z herbatą i nawet nie wiem czy doczekam do północy, bo sen mnie dopada non stop! 🙆‍♀️ Końcóweczka. No cóż, nie jest łaskawa.🫠 Oby do stycznia ! 🥳 A u Was jakie plany na jutrzejszą noc ? 💃🕺 - napisała Dominika Gwit.

Wielu troskliwych subskrybentów napisało słowa wsparcia dla przyszłej matki.

- Dokładnie takie same plany, dokładnie ten sam miesiąc ciąży. Tyle, że zamieniam herbatę na bezalkoholowego grzańca. 😂 I też wątpię, że doczekam północy... 😂 Cóż. - Identycznie :) cel na jutro - nie urodzić 😅 - Chyba będzie tak samo. Łóżeczko i sen. - U mnie tak samo, byle do stycznia 👨‍👩‍👧‍👦 i oby w tym dresie wytrzymać do 24 🤣😂 - piszą fanki.

Pisaliśmy również o: Magda Gessler podzieliła się słodkim filmikiem ze swoją wnuczką Neną. Ten mały człowiek dodaje słońca w każdy dzień

Może zainteresuje Cię to: Kasia Cichopek szczerze opowiedziała o pierwszym sylwestrze z Maciejem Kurzajewskim. "Sylwestra spędzamy w pracy i w domu"

Przypominamy o: Basia Kurdej-Szatan zamieściła nowe ujęcie syna. Henryk to wykapana mamusia