Jednym z takich jasnowidzów jest słynna kobieta Wanga z Bułgarii. Jako dziecko straciła wzrok, ale w zamian otrzymała doskonałą zdolność przewidywania przyszłości. Kobieta zmarła w 1996 roku na raka piersi.

Rezydencja księżnej Diany trafiła na sprzedaż. Jej wnętrza są zachwycające

Baba Wanga

Wraz z pojawieniem się nowego wirusa wszyscy zaczęli wspominać o słynnej Wangi. Miała wielki talent do tego, że mogła powiedzieć, co będzie dalej? We wszystkich mediach zaczęły pojawiać się informacje, że baba Wanga wiedziała o koronawirusie. I czy ona naprawdę o tym mówiła? Niektóre media podały, że znajoma baby Wangi, Neshka Stefanova Robeva, przypomina, jak ona mówiła o koronie:

Wanga przewidziała, kiedy odwiedziłem ją wiele lat temu: korona będzie nad nami. Nie zrozumiałem, co oznaczają te słowa. 

Popularne wiadomości teraz

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Przy grobie ukochanej Andrzej spotkał zagadkową kobietę, a gdy spojrzał w jej oczy, zastygł ze zdziwienia

Anna stała przed urzędem stanu cywilnego i czekała, ale pan młody wciąż nie przychodził. Wtedy jej uwagę przykuł facet przebrany za pana młodego

Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

Później, gdy w Internecie rozpoczęła się cała burza, taka znana postać jak Neshka Stefanova Robeva wcześniej zaprzeczyła informacjom, że Wanga przewidziała koronawirus.

Portal Daily Star informuje o tym:

Moi znajomi poinformowali mnie, że ktoś zacytował moje słowa o cioci Wangi dotyczące jakiegoś koronawirusa. Nie wierzcie w to. Nigdy też nie powiedziała czegoś takiego w mojej obecności i nikomu tego nie mówiła. Nie powiedziałem tego, ponieważ to nieprawda. Kilka lat temu byłem świadkiem, jak ciocia Wanga opowiadała innym o AIDS i raku, które były horrorem tamtych czasów. To są jej prawie dokładne słowa: „nadejdzie czas, kiedy będzie znacznie więcej niebezpiecznych chorób niż te (AIDS i rak - Demagogue). Ale zanim to nastąpi, nasze groby zostaną zarośnięte trawą (metafora oznacza, że ​​upłynie dużo czasu, zanim to nastąpi - odnotowuje Demagog) - mówi Neshka Stefanova Robeva.

Baba Wanga

Najpiękniejsza nastolatka na świecie? Córka Anity Lipnickiej i Johna Portera wyrosła i zachwyca urodą

W końcu życie pokaże nam, co będzie dalej. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com