Księżna Diana podbiła serca milionów nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i na całym świecie. I choć jej życie wydawało się bajką - nie było nią. Księżna cierpiała na bulimię, depresję i miała za soba próby samobójcze, a jej mąż zdradzał ją już przed ślubem.

Jednak Diana nie poddawała się, a jej oazą były dzieci i pomoc biednym i schorowanym.

Prawda wyszła na jaw. Matka Teresa z Kalkuty tuż przed śmiercią wyjawiła tajemnicę księżnej Diany

Kiedy chciala uciec daleko od Anglii, wybierała Bahamy. Tam mieściła sie jej willa, gdzie wyjeżdżała z Williamem i Harrym. Ochroniarz księżnej, Ken Wharfe, opisywał ten dom w ten sposób:

Posiadłość okazała się być osadzona w zabudowie, która zapewniała dużo prywatności, będąc częścią ogromnego luksusowego kompleksu, prywatnie nadzorowana i nieskazitelnie utrzymywana. Sam dom miał wspaniały basen, plaża była oddalona o niecałe 50 jardów, a o tej porze roku był to dodatkowy bonus, ponieważ pomimo temperatury dochodzącej do 35°C, było to poza sezonem, w którym było bardzo mało ludzi.

Popularne wiadomości teraz

"Nie chciałam tego wiedzieć ale obca kobieta powiedziała, że urodzę upragnioną córeczkę. Rzuciłam dwadzieścia złotych i uciekłam": z życia

"Zobaczyłam przyjaciółkę z trójką dzieci na rękach, zmęczonymi oczami i zdałam sobie sprawę, że bumerangi istnieją w życiu"

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Tajemnica szczęścia, którą każdy chce poznać zapisana w jednej przypowieści. Wystarczy się nią kierować

Historie matek, które ryzykowały życiem, by uratować swoje dzieci. Miłość matczyna nie zna granic

Właścicielami domu są przyjaciele zmarłej Diany i jeśli jest ktoś zainteresowany, kosztuje ona zaledwie.. 12,5 miliona dollarów, czyli około 50 milionów złotych. Posiadłość mieści się w zamkniętej dzielnicy Lyford Cay, a nieprawdopodobną zaletą domu jest to, że z każdego pokoju widać morze.

Jest ktoś zainteresowany?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com