Niektóre znaki zodiaku starzeją się wolniej, chociaż nic specjalnego dla tego nie robią. Dzięki pewnym aspektom oni są w stanie odroczyć proces starzenia się i zachować świeży oraz kwitnący wygląd, gdy wszyscy ich rówieśnicy już nie mogą ukryć zmarszczek i cierpią na pierwsze przewlekłe choroby związane z wiekiem.

Dowiedzmy się, kim są te wiecznie młode szczęściary, które mogą się nie bać starości?

Baran

Baran jest z natury bardzo energiczną oraz aktywną osobą. Oni zawsze mają dużo energii, wiele pragnień oraz marzeń. Poza tym oni zawsze pozostają małymi dziećmi. Tacy ludzie zawsze żyją dłużej niż inni. Ich wewnętrzna energia wypełnia także ich ciało, dlatego ich komórki odnawiają się szybciej, wiec starość po prostu nie nadąża za nimi.

Koziorożec

Saturn, władca Koziorożców, także zarządza Chronosem, czyli czasem. Dlatego czasami może się wydawać, że te znaki zodiaku potrafią cofać czas. Nie oznacza to, że starość ich w ogóle omija. Tak, oni długo zachowują świeży oraz atrakcyjny wygląd. Jednak starość to nie tylko kwestia wyglądu. Tak czy inaczej, z wiekiem oni stają się nawet piękniejsze niż w młodości oraz nabierają szczególnego uroku.

"]13874[/img]

Popularne wiadomości teraz

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Panna

Panny zawsze są pełne spokoju. Te znaki zodiaku są bardzo rozsądne i często są perfekcjonistami. Porządek we wszystkim jest dla nich głównym priorytetem. Dlatego oni regularnie odwiedzają lekarzy i robią niezbędne badania, trzymają się diety, uprawiają sport, lub przynajmniej robią podstawowe ćwiczenia. Taki tryb życia staje się podstawą długiej młodości. Wydaje się, że po trzydziestce te znaki zodiaku naturalnie zatrzymują czas.

Waga

Wagą rządzi Wenus. Ta planeta nadaje im wrodzone piękno. Zwykle te znaki mają delikatne, wyrafinowane i piękne rysy twarzy. A wpływ Wenusa jest taki, że Wagi nie boją się starości, ponieważ ich młodość trwa wiele lat. Ci ludzie naprawdę się nie starzeją.

Gwen Stefani, 50 lat, Waga (fot.AdMe)

Strzelec

Te znaki zodiaku mają bardzo pozytywne podejście do życia. Są aktywni, kochają ruch, podróżują i nie martwią się o drobiazgi. Potrafią we wszystkim znaleźć cos dobrego i nawet w chwilach rozpaczy znajdują powód do radości. Dlatego właśnie Strzelcy są wiecznie młodzi. Oni po prostu się nie denerwują. Przecież wiadomo, że to stres najbardziej wyczerpuje siły organizmu i przyspiesza proces starzenia się.