Te znaki zodiaku nie wierzą w miłość do końca życia, a związek z nimi nigdy nie będzie stabilny i trwały. Oni często biorą rozwód. Mogą być singlami przez długi czas lub chodzić do USC jak do pracy, tylko że za każdym razem z nowym partnerem.

Dowiedzmy się, które znaki zodiaku są zbyt wietrzne i lekkomyślne, a związek z nimi jest skazany na porażkę.

Znaki zodiaku, które często biorą ślub oraz rozwód

1 Baran

Nie ma znaczenia, kto z małżeństwa ma za sobą pierwszy ślub – jeżeli jednym z nich jest Baran, to on zdecydowanie będzie liderem w rodzinie. Te znaki zodiaku zawsze zachowują się jak dominanty, a czasem nawet jak tyrani. Oni uważają, że oni zawsze mają racje. O żadnych kompromisach nie może być mowy.

Baran nigdy nie bierze pod uwagę opinie partnera, nie wybacza błędów i często robi skandal z niczego. Oni ciągle czepiają się swoich partnerów i ograniczają ich wolność. Takie zachowanie zawsze kończy się kłótnia, wiec na pewnym etapie partner po prostu nie może tego znieść i składa pozew o rozwód.

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Koniec programu 500 plus. Rząd tłumaczy!

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

2 Strzelec

Strzelec bardzo kocha wolność. Dla nich małżeństwo jest niczym klatka lub więzienie. Jednak oni także są bardzo kochliwi, przez co zazwyczaj szybko zakochują się i pochopnie podejmują decyzje o ślubie. Natomiast ta romantyczna bajka szybko się kończy, gdy tylko Strzelec uświadamia sobie, że rodzina to przede wszystkim duża odpowiedzialność.

Dlatego te znaki zodiaku często kilkukrotnie się żenią. Oni wierzą w szczerą miłość, ale między miłością a wolnością zawsze wybiorą wolność. Jednak oni są optymistami i przez to całe życie marzą o znalezieniu idealnego partnera.

3 Wodnik

Wodniki to kolejny bardzo kochający wolność znak zodiaku. Poza tym oni też są trochę nie z tego świata. Wszyscy uważają ich za trochę dziwnych osób, które ciągle mają głowę w chmurach. Przez to partner Wodnika często czuje się wyobcowany przez niego.

To wszystko powoduje niezadowolenie i pretensje ze strony małżonka, o ile mu w ogóle udało się zaciągnąć Wodnika do USC. Jeśli jednak partner będzie ograniczać wolność Wodnika, to ten związek zakończy się bardzo szybko. Następnym razem Wodnik nie będzie się spieszyć z zawarciem małżeństwa. Możliwe jest, że on już nigdy więcej się nie ożeni.

4 Koziorożec

W związki Koziorożce mogą wydawać się dość lodowatymi. Te znaki zodiaku nie są przyzwyczajeni do okazywania jakichkolwiek emocji. Dlatego partner Koziorożca na pewno będzie cierpieć z powodu braku uwagi. Poza tym oni naprawdę nie lubią wydawać pieniędzy na rzeczy, których nie są im potrzebne. W pewnym sensie to nawet można nazwać skąpstwem.

Powodem ich kłótni są zwykle pieniądze. Koziorożce starają się zarobić jak najwięcej i wydawać jak najmniej. Jednak takie konflikty są zazwyczaj bardzo poważne i często prowadzą do rozwodu.