• Baran, Lew lub Strzelec – Twój główny pomocnik to ogień.

Wybierz czas o zmroku, kiedy nikt Ci nie będzie przeszkadzać. Zapal świecę. Pomyśl życzenie, patrząc na płomień świec. Zapisz to życzenie na arkuszu papieru. Jeśli chcesz się czegoś pozbyć, natychmiast spal ten papierek. Jeśli chcesz coś kupić, regularnie czytajcie swoje życzenie przy świecach. A kiedy życzenie zostanie spełnione, możesz spalić ten papierek z poczuciem wdzięczności.

  • Rak, Skorpion lub Ryby – Twój główny pomocnik to woda.

Musisz złożyć życzenie, stojąc na brzegu zbiornika oraz patrząc na wodę. Zapisz to życzenie na papierze. Następnie zrób łódkę z tego papierku i wrzuć ją do wody. W tej chwili lepiej siedzieć w łódce lub stać na moście.

Znaki zodiaku a ich życzenia
Znaki zodiaku a ich życzenia

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

  • Byk, Panna lub Koziorożec – Twoi główni pomocnicy to pieniądze oraz jedzenie!

Musisz pomyśleć swoje życzenia po kolei i nosić w kieszeni monetkę do tej pory, póki to życzenie się nie spełni. W tym okresie nie pożyczaj nikomu pieniędzy! Myśląc o tym życzeniu, dobrze jest żuć kilka winogron lub żelków.

  • Bliźnięta, Waga lub Wodnik – Twoi główni pomocnicy to wesołe towarzystwo i ... chmury.

Zaproś do siebie jak najwięcej przyjaciół i pomysł życzenie akurat podczas hałaśliwej imprezy. Albo kilka życzeń. Można kilka na raz. Możesz też wymyślać życzenia podczas spaceru, patrząc w chmury.