Według astrologii te pięć znaków jest dalekich od przebaczenia i nie przeszkadza im zemsta, aby pokazać, kto tu rządzi.

Wielkie kobiety wśród nas nie są mitem

Skorpion

Skorpiony źle reagują na odrzucenie, ponieważ są do tego przyzwyczajeni. Mogą żywić urazę przez wieki i nigdy nie zapomną tego, co powiedziałeś i zrobiłeś. Często mówi się, że jeśli porzuciłeś Skorpiona, lepiej zmień swoje imię i przenieś się do innego kraju.

Żadna rozmowa z nimi nie przyniesie niczego dobrego, ponieważ po prostu cię nie słuchają. Z czasem zaplanują zemstę i uderzą, kiedy najmniej się tego spodziewasz.

Popularne wiadomości teraz

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Miesiąc urodzenia kobiety zdradza tajemnicę jej charakteru

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

Baran

Jeśli twoim byłym jest Baran, po prostu wiedz, że teraz knuje zemstę. Możesz pomyśleć, że jesteś wolny, ponieważ zerwałeś dawno temu, ale one tylko kołyszą cię w fałszywym poczuciu bezpieczeństwa. Ich zemsta nie będzie brutalna, nie zrobią niczego, co mogłoby doprowadzić do wpisu do rejestru karnego.

Ich zemsta zwykle przybiera formę publicznego wstydu, a jeśli ludzie będą się z ciebie śmiać, to zadowoli Barana.

Kto będzie miał więcej szczęścia z pieniędzmi niż inni

Ryba

Są wrażliwymi i emocjonalnymi ludźmi. Na zewnątrz będą wydawać się spokojni i akceptujący, ale w środku to inna sprawa. Będą chcieli, abyś cierpiał i będą bardzo podstępni. Ludzie, o których kiedyś myślałeś, że są przyjaciółmi, mogą zacząć cię unikać, życie nagle stanie się naprawdę okropne i nie będziesz w stanie zrozumieć, dlaczego.

Byk

Byk jest w stanie przestraszyć, nawet jeśli nie są na nikogo źli. Nigdy się w niczym nie wycofują, a fakt, że już z nimi nie jesteś, będzie ich zdeptał. Zraniłeś ich uczucia, a teraz chcą zemsty.

Wybaczenie nie jest słowem, którego używają, po prostu dla nich nie istnieje. Byk będzie cię ścigał i polował, dopóki nie przekonają się, że urazili cię tak samo, jak ty ich obraziłeś.

Panna

Panny są z natury natrętnymi stworzeniami. Wszystko powinno być dokładnie tak, jak tego chcą, i uważaj, jeśli tak nie jest. Są też skryte i bardzo dobrze maskują swoje uczucia, dlatego niektórzy ludzie traktują przedstawicieli znaku jak zimne osobowości.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com