Byki uwielbiają, gdy ktoś ciągle się nimi opiekuje, dba o nich i zapewnia im rozrywkę.

Astrologowie wymienili znaki zodiaku, które zachowują się jak Królowa Śniegu.

Byk

Byki uwielbiają, gdy ktoś ciągle się nimi opiekuje, dba o nich i zapewnia im rozrywkę. Potencjalny partner zawsze powinien być proaktywny i zadbać o Byka: zaprosić na spacer po parku, wręczyć mu tabliczkę czekolady, organizować romantyczna kolacje czy wspólne oglądanie filmu na przytulnej domowej sofie. 

Natomiast Byki wcale nie są takimi słodziakami. Jeśli partner nie spełnia ich kryteriów, oni wszystko wyjaśnią, pożegnają się i rozstaną się z tą osobą. I nawet nie będą cierpieć z tego powodu.

Cisza i spokój są głównymi priorytetami Byków. Jeśli partner nie może im tego zapewnić – nie warto nawet startować w wyścigu o jego miłość.

Popularne wiadomości teraz

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Polskie piękności, które podbiły serca milionów widzów

Panna

Panny są bardzo wymagające i zawsze dbają o każdy szczegół. Lubią, gdy obok nich jest osoba, która jest od nich silniejsza fizycznie i moralnie.

Aby roztopić serce przedstawiciela tego znaku, musicie być ciekawa, wszechstronna osoba, która zawsze jest gotowa na zmiany. A co najważniejsze, musicie zaopatrzyć się w cierpliwość, ponieważ Panna jest dość kapryśna i ma duże wymagania wobec partnera.

Koziorożec

Mówi się, że Koziorożce są bardzo uparte i nigdy nie zmieniają swoich przekonań i poglądów. I to jest absolutna prawda. Osoby urodzone pod tym znakiem nie od razu okazują swoje szczere emocje, wiec trzeba uzbroić się w cierpliwość i być gotowym do działań.

Z drugiej strony, jeśli będziecie potrzebować trochę więcej czasu, Koziorożec da Wam ten czas – to jedna z największych zalet tego znaku.

Koziorożca lubią powoli i rozważnie budować relacje. Muszą całkowicie zaufać partnerowi, aby ujawnić mu swoje słabości. Wierność jest dla nich największym skarbem.