Dni siły to najbardziej pomyślne dni miesiąca, w których będziemy mieli szczęście w jednej lub kilku sferach życia.

Wielkanoc 2021. Co postanowił rząd w sprawie świąt

Astrolodzy opowiadali o tym, który z marcowych dni przyniesie nam najbardziej pozytywną energię iz jakiego powodu.

Na początku marca spróbuj uporać się z wiosennym bałaganem, wysyłając na wysypisko pięć rzeczy, które zatruwają Twoje życie i energię. Wiosna to czas przemian, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, więc nie zapomnij o zadowoleniu się nowymi rzeczami.

03.04.2021 - lustrzana data marca

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Daty lustrzane to dni, w których liczby rządzą światem. Tym razem za kierownicą zasiądą trzy osoby. Jest to liczba duchowa, która rządzi naszą świadomością i pragnieniami. W tym dniu warto zaangażować się w praktyki duchowe, być samemu i zdobywać nową wiedzę.

14 i 16 marca to dni wschodzącego księżyca w Baranie

14, 15 i 16 marca to pierwsze dni przybywającego księżyca w Baranie. Piętnasty nie znajduje się na liście dni siły, ponieważ w tym dniu zobaczymy przejście Merkurego na znak Ryb. To wydarzenie sprawi, że dzień będzie jednym z pięciu najbardziej niebezpiecznych w marcu. Dlatego dni mocy są dopiero 14 i 16.

Wschodzący księżyc czuje się świetnie pod wpływem potężnego żywiołu ognia. To idealne dni na pracę, aktywność finansową, zakupy, z których najkorzystniejsze będą nowe ubrania. W dzisiejszych czasach najważniejsze jest, aby nie być leniwym i nie odkładać na później ważnych spraw, w tym prac domowych.

20 marca to równonoc wiosenna

20 marca o godzinie 12:37 Ziemia wykona dokładnie jedną czwartą obrotu wokół Słońca, począwszy od dnia przesilenia zimowego. Będzie to dzień harmonii energii słonecznej z energią ziemi. Wszystko będzie w jak najbardziej pozytywnym stanie. Tego dnia rozpocznie się astronomiczna wiosna, która zacznie nabierać tonacji ludzi.

Czy można cofnąć czas i stać się jeszcze piękniejszym niż w młodości

Astrologowie zauważają, że 20-go wielu ludzi uwierzy w siebie i będzie mogło inaczej spojrzeć na świat, zapominając o problemach i kłopotach. Energia słoneczna pomoże nam uwierzyć w siebie i sprawi, że pozbędziemy się lęków i kompleksów, da hojność, uczciwość i otwartość.

30 marca - perygeum Księżyca

Perygeum to pozycja Księżyca, w której znajduje się jak najbliżej Ziemi. Dzieje się to stosunkowo często, ale tym razem spadnie i będzie w znaku Skorpiona. To bardzo korzystna sytuacja, w której ludzie są zainspirowani.

Tego dnia wielu z nas będzie miało nową motywację. Gdy księżyc zbliża się do Ziemi, twórczy wpływ nocnego światła na naszą energię wzrośnie o co najmniej 15-20 procent. Należy zaznaczyć, że następny dzień również będzie pomyślny, ale nie tak jak 30 marca. Tak czy inaczej, miesiąc zakończy się jasnym i pozytywnym akcentem.

Marzec to idealny czas na pozbycie się nawyków, które odbierają Ci szczęście. W tej chwili możesz, a nawet musisz, zmienić siebie, pracować nad sobą i dążyć do harmonii z otaczającym Cię światem.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com