Wam się wydaje, że Wasz partner coś przed Wami ukrywa? Cóż, każdy znak zodiaku ma pewny charakterystyczny sposób zachowania, który wskazuje na to, że on próbuje Was oszukać.

Baran

Mężczyzna Baran będzie reagować agresją na każde Wasze słowo. Jeżeli on zaczyna się złościć, to znaczy, ze on Wam kłamie i w ten sposób stara się to ukryć.

Byk

Próbując oszukać swojego partnera, zawsze pewny siebie Byk zaczyna czuć się bardzo niepewnie. Dlatego jeśli Byk zaczyna być o ciebie zazdrosny, nie warto traktować to jako przejaw miłości. Takie zachowanie na odwrót wskazuje na istnienie jakiegoś problemu.

Bliźnięta

„Nie patrz mi przez ramię! Nie musisz wiedzieć o wszystkim!” Jeśli słyszysz coś takiego od swojego mężczyzny, radzimy zachować ostrożność. Z reguły Bliźnięta są bardzo otwartymi ludźmi, ale mają tendencję do zamykania się w sobie, gdy mają coś do ukrycia.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne doświadczenia Pauliny Smaszcz i jej synów. "Myślisz, że mają w ogóle siłę do tego"

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Lara Gessler otwarcie opowiada o relacji z matką. Smutne fakty ujrzały światło dzienne. "Nie widuje się z wnukami"

Co łączy wdowę po Krzysztofie Krawczyku i jego menedżera. Prawda wyszła na jaw

Rak

Rak uwielbia spędzać czas wolny ze swoją drugą połówką i rodziną. Ale jeśli on nagle zaczyna się oddalać od ciebie, to na pewno ma przed tobą jakieś sekrety. Raki nie lubią samotności, więc najprawdopodobniej spędzają czas z kimś innym.

Lew

Aby zmienić temat rozmowy, Lew demonstruje obsesyjne pragnienie kontrolowania wszystkiego i zaczyna szukać powodu do kłótni. Dlatego jeśli on zabrania ci robienia czegoś w wolnym czasie, jest to tylko sposób, aby ukryć przed tobą prawdę.

Panna

"Mnie wcale nie obchodzi, czego chcesz." Przedstawiciele tego znaku są bardzo troskliwi i emocjonalni. Ale jeśli mają coś do ukrycia, zaczynają zachowywać się obojętnie. Odczuwasz chłód emocjonalny ze strony swojego partnera? Zachowaj ostrożność.

Waga

„Nie ufasz mi?” Cóż, w trudnej sytuacji nie da się znaleźć lepszego kłamcę niż Waga.  Tacy mężczyźni często uciekają się do manipulacji emocjonalnej, przez co ich partner czuje się winny na samą wzmiankę o jej niezadowoleniu.

Skorpion

Jeśli Skorpion ma coś do ukrycia, on może stać się naprawdę nieprzyjemną osobą. Jeśli obraża twoje zdolności umysłowe lub wygląd – jest to technika manipulacji mająca na celu odwrócenie uwagi od jego kłamstwa.

Strzelec

Strzelca można łatwo złapać na kłamstwie: on ciągle zmienia pewne szczegóły w swoich opowieściach. W przypadku zdrady możesz znaleźć kompromitujące wiadomości i nieznane numery telefonów w jego komórce, a w jego mieszkaniu – czyjeś ubrania.

Koziorożec

"To wszystko Twoja wina!" Jeśli Koziorożec kłamie, on zrzuca winę na ciebie. Wiec jeśli przyłapiesz go na kłamstwie, on zacznie winić w tym ciebie. W przeciwnym razie on przestanie ci ufać.

Wodnik

Wodnik potrafi być bardzo przekonujący w swoich kłamstwach, ponieważ w każdych okolicznościach potrafi zachować spokój i kłamać prosto w twarz. Ale w tym celu musi najpierw zdystansować się emocjonalnie, co już wskazuje na obecność jakiegoś problemu. Kłamliwy Wodnik nie będzie odwoływał się do twoich emocji, ale do zdrowego rozsądku.

Ryby

Ryby po prostu nie potrafią kłamać. Jeśli zauważysz, że Twój ukochany nagle zaczyna robić dla ciebie więcej niż zwykle, kupując drogie prezenty lub sprzątając dom, znaczy to, ze on czuje się winny.