Kiedy Josef miał pięć lat, zmarł jego ojciec. Jego matka nie rozpaczała długo. Sześć miesięcy później zaczęła spotykać się z innym mężczyzną. Leo był dziesięć lat starszy od matki Josefa.

Był prywatnym przedsiębiorcą, właścicielem trzech stacji benzynowych i sklepów w naszym mieście. Dobrze dogadywał się z Josefem, znajdował czas, by się z nim bawić i rozmawiać, traktował go jak swojego.

Matka Josefa, Anna, urodziła z nowym mężem dwie córki. Od tego czasu nie lubiła Josefa.

Obrażała syna, a on stał się dla niej utrapieniem. Później siostry zaczęły traktować Josefa w ten sam sposób. Natalia i Katarzyna zawsze były tam dla swojego brata, robiąc wszystko, aby jego życie było nie do zniesienia. Jedyną osobą, która stanęła w obronie Josefa był Leo.

Tylko ojczym traktował go z miłością i troską. W tamtym czasie wszyscy mieli wrażenie, że jego własna matka była macochą, a Leo kochającym ojcem. Kiedy Josef skończył szkołę, ojczym pomógł mu opłacić studia.

Popularne wiadomości teraz

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

To tutaj poznał Annę. Tylko Leo przyszedł na jego ślub. Jego własna matka i siostry nawet nie zadzwoniły. Kiedy Leo zmarł po ciężkiej chorobie, zapisał w testamencie dwupokojowe mieszkanie każdemu ze swoich dzieci, w tym Josefowi.

Pozostaje tajemnicą, kto odziedziczy firmę Leo. Informacje na ten temat zostaną ogłoszone za rok. Tydzień po ogłoszeniu testamentu Josefa odwiedziła jego matka. I to nie sama.

Przyprowadziła ze sobą swoją babcię, matkę Leo. "Masz mieszkanie, więc zabierz ze sobą babcię! Sam się nią zajmij! Dlaczego miałbym się nią zajmować? Babcia Anna była interesującą i inteligentną kobietą. Jedyne co, to miała trudności z chodzeniem, miała problemy z nogami.

Józef i Anna przygarnęli babcię. Nie żałowali. Była mądrą osobą. Kiedy Josef był mały, też traktowała go bardzo dobrze. ... Przyszedł czas na ogłoszenie spadku po teściu. I okazało się, że przekazywał on swoje sprawy osobie, z którą miała mieszkać jego matka. "Studiowałam medycynę, więc mogę najlepiej opiekować się babcią!" - krzyczała Katarzyna.

"Ale ja bardziej kocham babcię Annę! Dlatego ona zamieszka ze mną!" - przekonywała Natalia. "Nie krzycz! Sama mogę decydować!" Babcia powiedziała stanowczo: "Zostaję z Josefem. Czuję się z nim dobrze! I tak biznes Leo został przejęty przez Josefa.

Pisaliśmy również o: Wróciłem z pracy i postanowiłem sprzedać dom rodziców w wiosce. Ale gdy tylko wszedłem na podwórko, zaparło mi dech w piersiach

Może zainteresuje Cię to: Kolor szminki dla kobiet po 50. roku życia. Wizażystka wymieniła pięć odcieni szminek, które postarzają kobiety

Przypominamy o: Kulisy finansowego sukcesu Roberta Lewandowskiego na rok 2023. Kwota zwala z nóg