Jego sukcesy na boisku, a także liczne kontrakty reklamowe, przekładają się na imponujące dochody. Według najnowszego rankingu magazynu "Forbes", Lewandowski plasuje się na 11. miejscu wśród najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie, co samo w sobie jest ogromnym osiągnięciem.

Ranking "Forbes" to jedno z najbardziej prestiżowych zestawień, które ocenia dochody sportowców na całym świecie.

To także dobre źródło informacji dla fanów sportu, którzy chcą dowiedzieć się, ile dokładnie zarabiają ich ulubieni piłkarze. Nie bez znaczenia jest fakt, że prestiżowy ranking uwzględnia zarobki nie tylko z kontraktów klubowych, ale także z kontraktów reklamowych i innych źródeł dochodu.

Warto jednak zaznaczyć, że dla Roberta Lewandowskiego zarobki składają się z kilku głównych źródeł. Jego kontrakt z Bayernem Monachium, jednym z najpotężniejszych klubów piłkarskich na świecie, to oczywiście znaczący udział w jego dochodach.

Bayern jest także miejscem, w którym Lewandowski regularnie odnosi sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej, co przekłada się na jeszcze większą wartość kontraktu.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

Na swoje wesele wojownik zabrał jako świadka najlepszego przyjaciela. To, że nie jest człowiekiem, nie stanowiło problemu

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Kochana, mylisz się. Jak byłaś tutaj nikim, tak i pozostaniesz. Będziesz musiała się z tym pogodzić": nie byłam gotowa tego wysłuchiwać"

Dodatkowo, znaczący wpływ na dochody Lewandowskiego mają kontrakty reklamowe. Jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie futbolu, kapitan reprezentacji Polski jest często wybierany do promocji różnych marek i produktów. Te kontrakty reklamowe przynoszą mu znaczące przychody, dodatkowo zwiększając jego pozycję w rankingu "Forbes".

Nie można również zapominać o dochodach z mediów społecznościowych. Robert Lewandowski jest aktywny na Instagramie, gdzie posiada znaczną liczbę obserwatorów. To kolejne źródło dochodu, ponieważ celebryci i sportowcy często otrzymują opłaty za promocję produktów i usług na swoich profilach społecznościowych.

Jeśli chodzi o ranking "Forbes" na rok 2023, to przewidywane zarobki Roberta Lewandowskiego mają być naprawdę imponujące. Według magazynu, suma ta ma wynosić około 34 milionów dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje nieco ponad 144 miliony złotych.

To ogromna kwota, która pozycjonuje go na 11. miejscu w zestawieniu światowych piłkarzy. Warto również zaznaczyć, że różnica w dochodach między Lewandowskim a piłkarzem zajmującym pierwsze miejsce - Cristiano Ronaldo - jest stosunkowo niewielka, jedynie 2 miliony dolarów.

Nieco mniejsza suma za 2022 rok wynosiła około 23 milionów złotych, co pokazuje dynamiczny wzrost zarobków Roberta Lewandowskiego. Tegoroczny ranking wyraźnie dowodzi, że polski piłkarz utrzymuje swoją pozycję w czołówce światowych sportowców pod względem zarobków.

Warto podkreślić, że sukcesy sportowe, ciężka praca na boisku, a także aktywność poza stadionem w promocji różnych marek sprawiły, że Robert Lewandowski jest nie tylko uważany za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, ale również za jednego z najlepiej zarabiających.

Jego obecność w rankingu "Forbes" to powód do dumy zarówno dla samego piłkarza, jak i dla całej Polski, która może być z niego dumna jako jednego z najwybitniejszych sportowców w historii kraju.

Takie sukcesy Roberta Lewandowskiego są inspiracją dla młodych talentów i pokazują, że ciężka praca, poświęcenie i talent mogą prowadzić do osiągnięcia ogromnych sukcesów zarówno na boisku, jak i w dziedzinie finansów.

Kapitan reprezentacji Polski jest doskonałym przykładem sportowca, który osiągnął szczyt swojej kariery, zarabiając jednocześnie znaczne sumy pieniędzy i ciesząc się ogromnym uznaniem na całym świecie. Nie ma wątpliwości, że zarobki Roberta Lewandowskiego nadal będą cieszyć się uwagą fanów futbolu i mediów, a on sam będzie dążył do kolejnych sukcesów zarówno na boisku, jak i poza nim.

Pisaliśmy również o: Kiedy moja ukochana odeszła, jej córka nagle pojawiła się, aby porozmawiać o jej dziedzictwie. Jej słowa bardzo mnie zaskoczyły

Może zainteresuje Cię to: Kolor szminki dla kobiet po 50. roku życia. Wizażystka wymieniła pięć odcieni szminek, które postarzają kobiety

Przypominamy o: Anna pojechała do wioski odwiedzić rodziców. W weekend Andrzej miał przyjechać do teściowej i odebrać żonę