Pięć lat temu zmarli moi rodzice i od tego czasu ich dom w wiosce stoi pusty. Będąc ich jedynym spadkobiercą, postanowiłem sprzedać dom, ponieważ nie miałem zamiaru się tam przeprowadzać.

Poza tym miałem mieszkanie w mieście. Poza tym planowałem przeprowadzić się za granicę, aby tam zarobić więcej pieniędzy.

Mój syn mieszkał już w Austrii od kilku lat, znalazł pracę i żonę, więc dom babci również nie byłby mu potrzebny.

Przez jakiś czas czekałem na sprzedaż domu, ale oferty, które otrzymywałem, były bardzo niekorzystne. W końcu zeszłej jesieni wróciłem do domu na dwa tygodnie i pojechałem odwiedzić mój dom w wiosce.

Ku mojemu zaskoczeniu trawa została starannie skoszona, liście usunięte, a dom był w dobrym stanie.

Popularne wiadomości teraz

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

W wieku 54 lat Bóg obdarzył Agnieszkę cudem, a raczej trzema cudami. To była trójka dzieci od jej ukochanego męża, ale sąsiedzi zaczęli ją potępiać

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

Nie mogłem zrozumieć, kto to wszystko zrobił, dopóki Andrzej, daleki krewny i chłopak z sąsiedztwa, nie podszedł do mnie i nie przywitał się.

Okazało się, że zajmował się domem i porządkował go od śmierci mojej mamy. Powiedział mi, że wkrótce zamierza się ożenić, więc zaprosiłem go, by zamieszkał w moim domu.

W końcu był dobrym człowiekiem i byłoby lepiej, gdyby dom nie stał pusty.

Na początku myślałem o tym, żeby dać mu 200 euro za tę pracę, ale zmieniłem zdanie: lepiej było dać mu dom od razu. Jestem pewien, że moja matka chrzestna pochwaliłaby moją decyzję.

Pisaliśmy również o: Kiedy moja ukochana odeszła, jej córka nagle pojawiła się, aby porozmawiać o jej dziedzictwie. Jej słowa bardzo mnie zaskoczyły

Może zainteresuje Cię to: Kolor szminki dla kobiet po 50. roku życia. Wizażystka wymieniła pięć odcieni szminek, które postarzają kobiety

Przypominamy o: Kulisy finansowego sukcesu Roberta Lewandowskiego na rok 2023. Kwota zwala z nóg