"Rolnik szuka żony" jest to polski program, gdzie pięć rolników szukają swojej miłości życia. Mają wszystko co się da -pieniądz, dach na głową, pracę, hobby. Brakuje tylko miłości, która oczywiście zrobi ich jeszcze bardziej szczęśliwymi. 

Gwiazda „Klanu” pokazała jak mieszka. Jest luksusowo, ale nie każdemu ten wystrój się spodoba

Tak, w bardzo szybki sposób swoje szczęście znałazli i kandydaci Paweł Borysiewicz i Małgosia Sinkiewicz. W bardzo szybki sposób zrozumieli, że między nimi panuje wielka miłość. Zaczęli razem mieszkać i wkrótce u pary pojawiło się pierwsze dziecko.

View this post on Instagram

Wesołych świąt! Od naszej 3 dla Was! Najpiękniejsze święta odkąd jesteśmy razem❤️Nasz Mikołaj spełnił nasze wszystkie marzenia❤️i tego życzymy Wam w ten magiczny czas!

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Pasmo nieszczęść w życiu Justyny Kowalczyk. Olimpijka przeżywa trudne chwile

Obecnie małżeństwo aktywnie dzieli się zdjęciami swojego szczęśliwego życia w swoich mediach społecznościowych. Co bardziej od niedawna, dowiedzialiśmy się o tym, że Borysewiczowie niezadługo będą mieli drugie dziecko. Małgosia znajduje się w grugiej ciąży.

Ostatnio rolniczka pochwaliła się rodzinnym i szczęśliwm zdjęciem. Ale jak radosna i szczęśliwa rodzinka!

View this post on Instagram

Zaczęliśmy dzień od rana pracowicie, od wczoraj z Rysiem załatwiamy w terenie tatusiowe interesy ❤️dziś wybraliśmy się po dokumenty, bo stwierdziliśmy, że w końcu wyrzucą nas z tej roboty, a za coś musim żyć 🙉😁😎Syna wystylizowałam urzędowo, tak jak na małego biznesmena💪😁przystało, wzięliśmy na drogę smoothie ,po trasie kupiliśmy truskawki i lody, zakończyliśmy wycieczkę u taty na polu. 2 pokos w pełni, lody w plenerze smakują najlepiej❤️bo razem. Zajęcia @paulo_borysewicz podobają się Rysiowi bardziej! Jeszcze trochę synek musi urosnąć, ale już widzę że brum brum z tatą w terenie kręci go bardziej niż ciapo z mamą i rozumiem to w 100% ❤️ Pozdrawiają Was bliźniaki i ich dzieciaki😍#bliźniakiidzieciaki#naszechwile#chlopakirozrabiaki @sklepmiloca #serniknazimnojest#przezarbuzasienietrzyma😂 #biznesytesprawy

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com