Aktorka serialu Klan Paulina Holtz pokazała swój apartament w programie Wnętrze do poprawki. Domy gwiazd, którego gospodynią jest Kasia Bujakiewicz. Mieszkanie położone jest w kamienicy i jest dwupiętrowe. Oprócz aktorki mieszkają w nim jeszcze jej partner oraz dwie córki.

Paulina Holtz w programie wyznała, że oprócz aktorstwa interesuje się właśnie urządzaniem wnętrz, jednak nie podąża ona ślepo za trendami. Interesują ją przede wszystkim przedmioty z duszą, a katalogowe wnętrza ją nie interesują.

Robi mi się ciepło w sercu na myśl, że jakiś przedmiot przetrwał wojnę, że ktoś go przetrzymał. Od dziecka jestem związana z targiem staroci na Kole, dzięki mojemu tacie i bardzo wiele przedmiotów w moim domu on mi kupił lub znalazł. Mam frajdę, że udało się coś ocalić, że udało się mieć coś, co nie jest takie oczywiste i czego nie można kupić w każdym sklepie – opowiada Paulina Holtz.

Kinga Rusin mieszka w obłędnym apartamencie. To wnętrze na miarę gwiazdy Hollywood

Nie jest to wnętrze, które przypadnie do gustu wszystkim, jednak na pierwszy rzut oka widać w nim duszę i charakter domowników. Widać, że aktorce zależało na oryginalnym wzornictwie i detalach, których nie znajdziemy w przeciętnym domu. Można też zauważyć, że w aranżancji tego mieszkania włożono wielki wisiłek.

Popularne wiadomości teraz

Jasnowidz Jackowski wie co wydarzy się w Sylwestra

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Katarzyna Bujakiewicz i Paulina Holtz w salonie gwiazdy Klanu

salon

salon

kuchnia

Jak mieszka Ania Wyszkoni? Wnętrza jej ogromnego domu są bardzo luksusowe

pokój gościnny

pokój gościnny

sypialnia

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com