Dziewczyna o imieniu Anais Bordier znalazła aktorkę, która wyglądała jak dwie krople wody na filmie nakręconym w Stanach Zjednoczonych. 25-letnia dziewczynka urodziła się w Korei Południowej. W wieku trzech miesięcy Anais została adoptowana przez parę z Francji i przez całe życie była jedynym dzieckiem w rodzinie.

Dziewczyna znalazła swoją siostrę bliźniaczke przez filmik w sieci
Dziewczyna znalazła swoją siostrę bliźniaczke przez filmik w sieci

 DIY: stylowy dywanik bez dziania i szycia

W pewnym dniu zobaczyła na filmie dziewczynę podobną do siebie, Bordieu postanowiła dowiedzieć się więcej o tajemniczej nieznajomej Samantha Futerman. Studentka obejrzała inne filmy z udziałem dziewczyny. Ponadto okazało się, że amerykańska aktorka urodziła się również w Korei, a data urodzenia obu dziewcząt jest taka sama - 19 listopada 1987 r.

Znalezienie jej nie było trudne: na szczęście Futerman miała konto na Facebooku. Bordier natychmiast dodał ją jako przyjaciółkę. „Gdy tylko spojrzałam na prośbę, byłam zaskoczona, ponieważ moja twarz patrzyła na mnie z awatara”, powiedziała Samanta. „Ale po zaledwie kilku kliknięciach i osobistej wiadomości od Anais, zdałam sobie sprawę, że podróż czeka ja, co nigdy nikomu się nie zdarzyło. Byłam pewna, że ta dziewczyna jest moją siostrą bliźniaczką ”.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Dziewczyna znalazła swoją siostrę bliźniaczke przez filmik w sieci
Dziewczyna znalazła swoją siostrę bliźniaczke przez filmik w sieci

Uśmiech na całą twarz! Te gwiazdy zrobiły sobie zęby

Samantha Futerman dorastała w Weronie w stanie New Jersey wraz z dwoma starszymi braćmi. Teraz buduje swoją karierę filmową. Na jej koncie - udział w takim projekcie jak Wspomnienia gejszy. Film został oparty na bestsellerze Arthura Golden z 2005 roku. Bordier i Futerman zbierają obecnie fundusze na test DNA.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com