Nadal myślisz: kupić abonament sezonowy na siłownię czy zostawić go na następny miesiąc? Jeśli taki dylemat się pojawił , ta informacja jest właśnie dla Ciebie. Jpowiemy Ci, jak zmienia się nasze ciało po 12 tygodniach treningu i na każdym etapie oddzielnie. Nie powinieneś czekać, aż pójdziesz na siłownię. Im szybciej zaczniesz, tym szybciej uzyskasz wynik.

Za 30 minut

Żeby się postarać o siebie i pójść na zajęcia. To najtrudniejsza część procesu. Zaledwie pół godziny po rozpoczęciu treningu organizm zaczyna aktywnie produkować endorfiny. Twój nastrój się poprawia. Za następną godzinę będziesz miał w sercu spokój .

Za 2 dni

Po pierwszym ćwiczeniu jest ból mięśni. Jesteś nawiedzany przez urojoną ideę, że aktywność fizyczna nie jest twoim żywiołem. Najważniejsze jest, aby pamiętać, że każdy przechodzi przez bolesny etap rekonwalescencji. Ciało zmienia swoje nawyki. Skoncentruj się i kontynuuj pracę nad sobą.

Za 2 tygodnie

Po 14 dniach regularnego wysiłku fizycznego, ból mięśni już nie przeszkadza. Zaczynasz być z siebie dumny.

Za 4 tygodnie

Po miesiącu organizm przyzwyczaja się do regularnych ćwiczeń i nie należy go rozluźniać. Co się dzieje? Rano biegasz i wchodzisz po schodach bez tchu. Twój metabolizm przyspiesza, więc proces utraty wagi jest sam w sobie. Pijesz więcej wody nie pod przymusem, ale według własnego uznania.

Po 8 tygodniach

Dobry okres treningu zmniejsza ryzyko wystąpienia choroby wieńcowej serca związanej z chorobami układu krążenia, otyłością i cukrzycą.

Po 12 tygodniach

Ciało jest wdzięczne za twoją pracę. Trzy miesiące treningu nauczyły ciało spalać więcej kalorii, być bardziej trwałe, silniejsze, wytrzymać szereg problemów zdrowotnych. Promieniowaniujesz szczęście i radość każdego dnia.