Potrzebne nam będą zwykłe kostki mydła do prania. Weź suche mydło i lusterko i nie bierz ani kropli wody.

Przetrzyj powierzchnię lustra kawałkiem mydła. Uważaj, żeby go nie porysować. Tam, gdzie plam i zabrudzeń jest więcej, pocieramy nieco mocniej. Przy okazji można też użyć tradycyjnego mydła, ale tylko dobrej jakości.

Teraz weź czystą, suchą szmatkę i przetrzyj lustro. Mydło łatwo się zmazuje, a wraz z nim wszelkie plamy i zabrudzenia. Ponieważ nie użyto wody — nie pozostają smugi. Wystarczy kilka minut i lustro jest idealnie czyste!

I co najważniejsze, nie trzeba kupować specjalnych środków do czyszczenia luster (a kosztują sporo), specjalnych szmatek do luster i oddychać całą tą chemią, ale potem wycierać sto razy, bo zostają paski.

Przy okazji, jeśli w ten sposób wyczyścisz lustro w łazience, nie będzie ono zaparowane. Tutaj jest trochę lepszy hack.

Popularne wiadomości teraz

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Mąż przyprowadził swojego syna, o którym nie miałam pojęcia, i powiedział, że zamierza z nami zamieszkać: nie byłam przygotowana na tę wiadomość"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

I tę metodę można również wykorzystać do mycia okien. Więc pamiętaj o tym.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net