Wraz z mężem i dzieckiem wprowadziła się do starego domu kupionego rok temu. W ten sposób wyobraźnia i pomysłowość pomagają nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także je zarobić.

Fundusze pary ledwo wystarczyły na opłacenie nieruchomości, a młoda rodzina natychmiast wprowadziła się do rezydencji.

O radykalnych zmianach nie było mowy, więc kobieta postanowiła tylko trochę "odświeżyć" wnętrze, ale w trakcie dała się ponieść emocjom. Ostatni raz dom był remontowany około 40 lat temu.

Drewniane podłogi zbutwiały, a nudna pastelowa kolorystyka brązu i beżu we wnętrzu wyglądała na zakurzoną i nieożywioną. Kuchnia utrzymana była w odcieniach szarości.

Popularne wiadomości teraz

Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Skromny budżet i małe dziecko nie pozwoliły Kim poświęcić dużo czasu i pieniędzy na przeprojektowanie, więc kupiła tylko kilka wiader jasnych kolorów i zaczęła szukać pomysłów w Internecie. Nie mogła sobie pozwolić na zakup nowych elementów wystroju i mebli, więc zaczęła odnawiać to, co już było dostępne.

Jej uwagę zwróciły również wszystkie sąsiedzkie wyprzedaże, pchle targi i sklepy z towarami. Stopniowo styl Kim stał się jej własnym, niezwykłym i absolutnie ekskluzywnym.

Jest odważny, prowokujący, łączący jasne, soczyste kolory i niejednorodne tekstury. Jako akcenty często wykorzystuje metaliczny i złoty połysk, żywą zieleń roślin domowych.

Rodzinna sypialnia w stylu burleski, ze śliwkowymi i czarnymi ścianami jest przytulna i romantyczna.

A kuchnia wygląda teraz tak, jakby w domu zamieszkała tęcza. Zamiast szarych płytek podłogę pokrywa miodowy parkiet, a brązowe meble zastąpiono szafkami w jasnych odcieniach granatu.

Aby nadać chromowanej lodówce subtelny liliowy odcień, Kim przeszlifowała jej powierzchnię, zagruntowała ją, a następnie spryskała farbą.

Czerwone i żółte drzwi, oryginalne oświetlenie i pieczołowicie odrestaurowane elementy dekoracyjne — całą tę feerię barw podkreśla wspaniały tropikalny kwiat.

Sekretem jej wyjątkowego, słonecznego domu jest doskonałe wyczucie koloru, które pozwala jej łączyć pozornie niepasujące do siebie barwy i odcienie.

Na swoim profilu na Instagramie Kim opisuje proces przekształcania starego, nudnego domu.

Dzięki dużemu zainteresowaniu użytkowników kobieta nawiązała współpracę z wieloma małymi firmami zajmującymi się remontami. Jej designerskie eksperymenty znalazły również wsparcie w środowisku zawodowym.

Pisaliśmy również o: Po stracie męża starsza kobieta zamieściła w internecie ogłoszenie. "Szukam samotnej, najlepiej starszej kobiety, z którą mogłabym zamieszkać"

Może zainteresuje: Nowa twarz u boku Kurzajewskiego. Piękna brunetka przyciąga uwagę mediów

Przypominamy o: Pewnego dnia młody, początkujący chirurg został przyprowadzony do dziewczyny