Wraz z mężem i dzieckiem wprowadziła się do starego domu kupionego rok temu. W ten sposób wyobraźnia i pomysłowość pomagają nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także je zarobić.

Fundusze pary ledwo wystarczyły na opłacenie nieruchomości, a młoda rodzina natychmiast wprowadziła się do rezydencji.

O radykalnych zmianach nie było mowy, więc kobieta postanowiła tylko trochę "odświeżyć" wnętrze, ale w trakcie dała się ponieść emocjom. Ostatni raz dom był remontowany około 40 lat temu.

Drewniane podłogi zbutwiały, a nudna pastelowa kolorystyka brązu i beżu we wnętrzu wyglądała na zakurzoną i nieożywioną. Kuchnia utrzymana była w odcieniach szarości.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

Skromny budżet i małe dziecko nie pozwoliły Kim poświęcić dużo czasu i pieniędzy na przeprojektowanie, więc kupiła tylko kilka wiader jasnych kolorów i zaczęła szukać pomysłów w Internecie. Nie mogła sobie pozwolić na zakup nowych elementów wystroju i mebli, więc zaczęła odnawiać to, co już było dostępne.

Jej uwagę zwróciły również wszystkie sąsiedzkie wyprzedaże, pchle targi i sklepy z towarami. Stopniowo styl Kim stał się jej własnym, niezwykłym i absolutnie ekskluzywnym.

Jest odważny, prowokujący, łączący jasne, soczyste kolory i niejednorodne tekstury. Jako akcenty często wykorzystuje metaliczny i złoty połysk, żywą zieleń roślin domowych.

Rodzinna sypialnia w stylu burleski, ze śliwkowymi i czarnymi ścianami jest przytulna i romantyczna.

A kuchnia wygląda teraz tak, jakby w domu zamieszkała tęcza. Zamiast szarych płytek podłogę pokrywa miodowy parkiet, a brązowe meble zastąpiono szafkami w jasnych odcieniach granatu.

Aby nadać chromowanej lodówce subtelny liliowy odcień, Kim przeszlifowała jej powierzchnię, zagruntowała ją, a następnie spryskała farbą.

Czerwone i żółte drzwi, oryginalne oświetlenie i pieczołowicie odrestaurowane elementy dekoracyjne — całą tę feerię barw podkreśla wspaniały tropikalny kwiat.

Sekretem jej wyjątkowego, słonecznego domu jest doskonałe wyczucie koloru, które pozwala jej łączyć pozornie niepasujące do siebie barwy i odcienie.

Na swoim profilu na Instagramie Kim opisuje proces przekształcania starego, nudnego domu.

Dzięki dużemu zainteresowaniu użytkowników kobieta nawiązała współpracę z wieloma małymi firmami zajmującymi się remontami. Jej designerskie eksperymenty znalazły również wsparcie w środowisku zawodowym.

Pisaliśmy również o: Po stracie męża starsza kobieta zamieściła w internecie ogłoszenie. "Szukam samotnej, najlepiej starszej kobiety, z którą mogłabym zamieszkać"

Może zainteresuje: Nowa twarz u boku Kurzajewskiego. Piękna brunetka przyciąga uwagę mediów

Przypominamy o: Pewnego dnia młody, początkujący chirurg został przyprowadzony do dziewczyny