O co chodziło w tej niecodziennej sytuacji i dlaczego prezenter postanowił podzielić się nią z fanami na Instagramie?

Przez wiele lat Maciej Kurzajewski nie był aktywnym użytkownikiem Instagrama, jednak wszystko zmieniło się po wejściu w związek małżeński z Katarzyną Cichopek. Gwiazda "Pytania na śniadanie" zachęciła swojego męża do bardziej aktywnego udziału w mediach społecznościowych, przekonując go, że może to być skuteczne narzędzie promocji, a także dodatkowe źródło zarobku.

Od tego czasu Kurzajewski regularnie dzielił się z fanami zarówno kulisami pracy, jak i prywatnymi momentami, zazwyczaj w towarzystwie swojej ukochanej. Dlaczego tym razem było inaczej?

Okazuje się, że tajemniczą brunetką jest Sylwia Dekiert, dziennikarka TVP Sport. To nie pierwszy raz, gdy para pojawia się razem publicznie, jednak wcześniej było to związane głównie z ich wspólnymi zobowiązaniami zawodowymi. Tym razem jednak zdjęcia ukazują ich podczas nagrań do zwiastunu promującego nadchodzący Wielki Test o Piłce Nożnej.

Popularne wiadomości teraz

Kiedy mąż dowiedział się, że moja matka zastawiła mi swoje mieszkanie, powiedział mi, coś, czego nie mogę zrozumieć

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Fani szybko zauważyli, że Kurzajewski w nowej roli, pełniąc funkcję sędziego i nawet przebrany za bramkarza, czuł się swobodnie obok Sylwii Dekiert. To wywołało różne spekulacje wśród internautów, którzy zwrócili uwagę na jeden szczegół - czy Katarzyna Cichopek może być zazdrosna?

Zdjęcia prezentują Kurzajewskiego i Dekiert podczas przygotowań do teleturnieju, na boisku i z uśmiechami na twarzach. Internauci zastanawiali się, czy taka swoboda i radość w obecności innej kobiety nie wywoła niepokoju u Katarzyny Cichopek. Czy gwiazda "M jak miłość" faktycznie ma powody do zazdrości?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ życie prywatne publicznych osobistości często jest pełne niespodzianek. Niemniej jednak, relacja Kurzajewskiego z Sylwią Dekiert wzbudziła zainteresowanie fanów i z pewnością będzie śledzona przez media społecznościowe w nadchodzących dniach. Czy to tylko współpraca zawodowa, czy może coś więcej? Czas pokaże.

Pisaliśmy również o: Po stracie męża starsza kobieta zamieściła w internecie ogłoszenie. "Szukam samotnej, najlepiej starszej kobiety, z którą mogłabym zamieszkać"

Może zainteresuje: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Czy ich związek przechodzi wyzwanie

Przypominamy o: Pani mąż ma syna Michała, który jest w sierocińcu. Niedawno otrzymałam taki telefon