Jednak najnowsze wieści sugerują, że prezenterka wyruszy w samotną podróż za ocean jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Co stoi za tą decyzją?

Katarzyna Cichopek, znana nie tylko z kariery prezenterki, ale również jako aktorka w popularnym serialu "M jak miłość" oraz twarz własnej marki kosmetycznej, otrzymała niedawno atrakcyjną ofertę dotyczącą wyjazdu do Stanów Zjednoczonych.

Chociaż pojawiają się pytania, czy ta szansa zawodowa oznacza rozstanie z Maciejem Kurzajewskim, informacje wydają się być optymistyczne.

Prezenterka z radością podzieliła się wiadomością ze swoimi fanami na mediach społecznościowych. Katarzyna Cichopek wyjawiła, że w grudniu tego roku odwiedzi Stany Zjednoczone, ale nie z powodu prywatnej podróży. Bierze udział w "Wielkim kolędowaniu", wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się w polskich kościołach w USA.

"Moimi mili. Witam was bardzo serdecznie. Chciałabym z wielką radością przekazać informację, że w tym roku w grudniu odwiedzę Stany Zjednoczone. Muzycznie. Będziemy wspólnie przypominać państwu najpiękniejsze utwory świąteczne. Szczegóły niebawem. Do zobaczenia" - przekazała Katarzyna Cichopek.

Popularne wiadomości teraz

Nie, moja droga wnuczko. Po pierwsze, jestem stara, a po drugie, nie jestem twoją służącą

Oto jak nauczycielowi udało się powstrzymać wyśmiewanie dziecka. Prawdziwy nauczyciel

Kiedy mężczyzna dowiedział się, kogo poślubi jego córka, prawie stracił panowanie nad sobą, a powodem była stara wrogość

Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

Mimo że szczegóły dotyczące wydarzenia nie zostały jeszcze ujawnione, wiadomo już, że na scenie pojawią się również inni artyści, tak jak Edyta Górniak, Grzegorz Hyży czy zespół Akcent. Wydarzenie zapowiada się emocjonująco i przyciągnie wielu fanów.

Pytanie, czy Maciej Kurzajewski będzie towarzyszył partnerce za oceanem, wciąż pozostaje bez odpowiedzi. Jednak dotychczasowa współpraca pary sugeruje, że prezenterzy mogą liczyć na wsparcie siebie nawzajem w każdych okolicznościach. Chociaż Maciej nie wystąpi obok Katarzyny na scenie w Stanach Zjednoczonych, już teraz wiadomo, że prezenterzy będą mieli szansę na kolejne wspólne wyzwanie zawodowe.

Organizatorzy nie zdradzają jeszcze wszystkich szczegółów dotyczących wydarzenia, ale już teraz można przypuszczać, że galę podsumowującą drugą edycję kampanii "Badaj się regularnie" poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. To kolejna okazja dla pary do wspólnego zaangażowania się w ważne społeczne przedsięwzięcie.

Czekamy z niecierpliwością na rozwój sytuacji i kolejne sukcesy tej zgranej pary, której wspólne projekty zdobywają uznanie widzów.

Pisaliśmy również o: Nie zaprzeczałam, że mąż mojej siostry stopniowo stawał się właścicielem naszego rodzicielskiego domu. Ale jeden incydent zmienił wszystko

Może zainteresuje: Polskę obiegają nieoczekiwane wieści o Beacie Tyszkiewicz. Zniknęła na tak długo, a teraz wraca z niespodziewaną niespodzianką

Przypominamy o: Pani mąż ma syna Michała, który jest w sierocińcu. Niedawno otrzymałam taki telefon