Wybraliśmy najlepsze rytuały na sukces i szczęście, po których wasze życie radykalnie się zmieni na lepsze i wy poznacie, czym jest prawdziwe szczęście.

Rytuał noworoczny na sukces

Przyciągnąć szczęście na następny rok jest łatwo. Najważniejsze jest, aby wykorzystać do tego główny symbol sukcesu. Od niepamiętnych czasów takim symbolem jest podkowa.

Natomiast wcale nie koniecznie musisz szukać stadniny koni, aby znaleźć prawdziwą podkowę. Aby przyciągnąć sukces w nowym roku, wystarczy własnoręcznie zrobionej podkowy.

Będziesz potrzebować jaskrawej kartki kartonu: w kolorach żółtym, pomarańczowym lub brązowym. Narysuj na tej kartce dwie podkowy i wytnij je nożyczkami. Jeśli wykażesz się nieprzeciętną wyobraźnią i narysujesz jakiś obrazek na podkowach, napiszesz pozytywne słowa lub życzenia, to będzie plusem. Im więcej energii włożysz w to arcydzieło, tym lepiej zadziała ten talizman.

Photo by Nora Schlesinger on Unsplash

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Wytnij kartonowe podkowy. W sylwestrową noc włóż je do swoich butów pod wkładki. Tak, trzeba świętować Sylwestra z podkowami pod piętami.

Miej na uwadze, ze te podkowy nie można wyjmować z butów aż do rana 1 stycznia, kiedy się obudzisz. Przez całą noc te podkowy muszą leżeć w twoich butach.

Rano wyjmij podkowy z butów i powiedz nad nimi słowa, wyobrażając sobie, jak szczęście przychodzi do Ciebie:

"Szczęście jest związane ze mną. Zarówno teraz, jak i zawsze. I na wieki wieków. Amen".

Po przeczytaniu tych slow włóż podkowy do skrzyni lub koperty i schowaj je w najbardziej sekretnym miejscu w domu, w którym trzymasz swoje sekrety. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj tych talizmanów. Póki oni są w twoim domu, sukces będzie towarzyszyć zarówno tobie, jak i wszystkim członkom twojej rodziny.

Rytuał noworoczny na szczęście

Zawołać szczęście do swojego domu w sylwestrową noc jest naprawdę łatwo. Ponadto ono zostanie w twoim domu na cały rok.

Photo by Elisabeth Arnold on Unsplash

Najpierw musisz wyrzucić z domu wszystko, co jest w nim złego. Jeszcze przed północą otwórz wszystkie drzwi i okna w swoim domu na trzy minuty, uwalniając w ten sposób całą złą energię, która była w domu. W tym samym czasie, przechodząc od okna do okna, powiedz:

"Wszystkie złe rzeczy z mojego życia znikają na zawsze, wszelkie smutki i kłopoty tez ze sobą zabierają! Amen".

Następnie przygotuj się do spotkania z Nowym Rokiem. Natomiast nie spiesz się, aby wypić szampana jednym haustem – to również część rytuału. Kiedy pijesz świąteczny drink, po pierwszym łyku zanurz czubek prawego palca wskazującego w kieliszku, poczekaj, aż wszystkie bąbelki pękną, a następnie posmaruj tym palcem skronie, mówiąc:

"Pozwól mi być szczęśliwym, namaszczonym szczęściem czlowiekeim niczym niebiańska gwiazda. Amen".

Potem wypij szampana jednym haustem do samego dna, wyobrażając sobie, jak wraz z napojem pijesz szczęście.

Gdy tylko zabrzmią dzwony, ponownie otwórz wszystkie drzwi i okna w swoim domu na trzy minuty, tym razem już wpuszczając do domu radość i nową energię. W tym samym czasie, przechodząc od okna do okna, wypowiedz takie słowa:

"Szczęście łatwo przychodzi do mojego życia, radość ze sobą zawsze przynosi! Amen".

Po trzech minutach zamknij drzwi i okna i kontynuuj świętowanie. Dzięki temu rytuałowi przez cały 2021 rok będziesz najszczęśliwsza osoba na świecie.