Kobieta urodziła dziecko z rzadką chorobą genetyczną: maluch ma dwie głowy i jeden mózg, ale jest zdrowy jak ryba. Pisze o tej tym Geo News.

Kobieta urodziła dwugłowego chłopca 2 marca w prywatnym szpitalu w Badin City w prowincji Sindh.

Zdaniem lekarzy zarówno matka, jak i jej dziecko są zdrowe, i ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

„Wynik badania USG wykazał, że mózg dziecka jest podzielony na dwie głowy. Stan dziecka oceniamy jako stabilny, ponadto maluch już przeszedł operację rozdzielenia głów, lecz w niedalekiej przyszłości czekają go dodatkowe badania” - powiedział ginekolog Dr Nusrat Babu Hati.

Lekarze będą stale monitorować stan zdrowia matki oraz dziecka, aby uniknąć pogorszenia sytuacji w przyszłości.

Popularne wiadomości teraz

"Po 18 latach milczenia dowiedziałam się od sąsiadki, że moja matka potrzebuje pomocy i podjęłam trudną decyzję. Dlaczego ja"

W każdą niedzielę o 8 rano szłam do domu syna, żeby pobawić się z wnukiem. Ale to, co usłyszałam od mojej synowej, zraniło moje uczucia

29 ciekawych, a nawet zaskakujących faktów o Elżbiecie II

Serce w Bieszczadach, jako pamiątką o silnej miłości