19-letnia Rachel Kennedy i jej 21-letni chłopak Liam McCrohan w jeden moment stracili szansę na wygraną w wysokości 182 milionów funtów szterlingów (co jest równe prawie 1 miliard złotych).

Przez pięć tygodni zakochani wybierali te same liczby w loterii Euromillions: 6, 12, 22, 29, 33, 6 i 11. Szczęście było bardzo blisko, bo pewnego razu w losowaniu wreszcie wypadła akurat taka kombinacja liczb.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Jednak fortuna odwróciła się od pary. Chodzi o to, że studenci zapomnieli doładować swoje konto, aby kupon loteryjny został automatycznie opłacony. Ten błąd doprowadził do tego, że para w jeden moment straciła potencjalna wygrana.

Menedżer brytyjskiej loterii narodowej po zapoznaniu się z tą historią jedynie życzył parze „powodzenia w przyszłych losowaniach”.

„Znamy historię Rachel i mamy nadzieję, że ona kupi kupon na następne wielkie losowanie zawczasu” - powiedział menadżer.