Natalia miała zaledwie 21 lat, kiedy postanowiła przedstawić swojego ukochanego Jakoba swoim rodzicom. Zakochani poznali się na studiach i mieli poważne wspólne plany na przyszłość. Rodzice Natalii oraz jej dziadkowie byli zszokowani tą wiadomością.

Lecz już po pierwszym spotkaniu z Jacobem rodzina dziewczyny zdała sobie sprawę, że chłopak jest bardzo miłą, pozytywną osobą i jest idealnym partnerem dla ich Natalii.

Aby zadowolić rodzinę swojej narzeczonej, Jakob obiecał nazwać ich pierwsze dziecko imieniem Sokołow. To bardzo rozśmieszyło krewnych dziewczyny, ponieważ oni nie wiedzieli, że w Nigerii nazwisko i imię mogą być takie same.

Popularne wiadomości teraz

Izabella Scorupco w tym roku skończy 53 lata. Jak gwiazda "Ogniem i mieczem" zmieniła się na przestrzeni lat

Joanna Ibisz opowiedziała o swoich planach związanych z drugim dzieckiem. Czy żona Krzysztofa planuje spełnić jego marzenia o córce

Colin Farrell opowiedział coś o swoim synu. Czego wstydzi się Henry? "Proszę cię, tato"

Żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala. „Lekarze walczą o jej życie”

Rodzina Jakoba również nie rozumiała jego wyboru. Rodzice Natalii przekazali im prezent – puszkę kawioru, której smak wcale nie zachwycił Nigeryjczyków. Niemniej jednak znaleźli dla niego zastosowanie, dodając go do ryżu gotowanego w bulionie z kurczaka – wyszło przepysznie.

Para miała dwa wesela. Na Ojczyźnie panny młodej uroczystość była raczej skromna, ale w Nigerii pogratulować nowożeńcom przybyło aż 2000 osób. Trudno sobie nawet wyobrazić, ile prezentów mogliby otrzymać świeżo upieczone małżonkowie!

Natomiast w Nigerii nie ma zwyczaju dawania prezentów, a stół weselny bardzo różni się od tego, do którego jesteśmy przyzwyczajeni.

Gości częstują woda, napojami gazowanymi i ryżem z mięsem.

Młoda rodzina zamieszkała w pięciopokojowym domu, w którym oprócz nich mieszkało 10 członków rodziny. Cóż, przynajmniej było wesoło. Każdy dzień kończył się tańcami, piosenkami i zabawą.

Jacob miał pecha ze znalezieniem pracy, ale para nie siedziała bezczynnie. Natalia nauczyła się robić manicure i dorabiała jako modelka. Po pewnym czasie dziewczyna znalazła pracę jako redaktorka w magazynie, otworzyła sklep i kupiła samochód. Jacob wspierał żonę we wszystkim, a krewni podziwiali jej pracowitość.

Para nie zwlekała z powiększeniem rodziny, zwłaszcza że w rodzinie Jakoba było wiele kobiet, które z chęcią opiekowali się ich dzieckiem. Chłopiec wyrósł na prawdziwego przystojniaka i odziedziczył po rodzicach tylko najlepsze. Obecnie tym dzieciakiem zachwyca się cała Nigeria.

Niedawno u pary urodziła się córka. Jest malutka, ale nawet teraz jest jasne, że kiedy dorośnie, stanie się prawdziwą pięknością i jeśli zechce, może zostać modelką.

Natalia nigdy nie zapomina o swojej ojczyźnie i stara się odwiedzać swoją rodzinę, gdy jest taka możliwość. W takich momentach kobieta zdaje sobie sprawę, jak bardzo tęskni za domem. Mimo to dziewczyna jest naprawdę szczęśliwa osoba, a jej błyszczące oczy są tego potwierdzeniem.