Natalia miała zaledwie 21 lat, kiedy postanowiła przedstawić swojego ukochanego Jakoba swoim rodzicom. Zakochani poznali się na studiach i mieli poważne wspólne plany na przyszłość. Rodzice Natalii oraz jej dziadkowie byli zszokowani tą wiadomością.

Lecz już po pierwszym spotkaniu z Jacobem rodzina dziewczyny zdała sobie sprawę, że chłopak jest bardzo miłą, pozytywną osobą i jest idealnym partnerem dla ich Natalii.

Aby zadowolić rodzinę swojej narzeczonej, Jakob obiecał nazwać ich pierwsze dziecko imieniem Sokołow. To bardzo rozśmieszyło krewnych dziewczyny, ponieważ oni nie wiedzieli, że w Nigerii nazwisko i imię mogą być takie same.

Popularne wiadomości teraz

„Moja matka zamierzała poślubić swojego młodego kolegę. Zabroniłam jej tego i ukryłam jej paszport: dlaczego miałaby to zrobić”

„Mój mąż chciał rozwodu i podziału majątku, ale kiedy dowiedział się, że nic nas nie łączy, zmienił zdanie”

„Myślałam, że matka będzie szczęśliwa, mając takich współlokatorów, ale ona tylko spojrzała na mnie, dając mi do zrozumienia, że plan był porażką”

Matka Donalda była przekonana, że jej syn nie wychowuje własnego dziecka. W zeszłym tygodniu przyszła do niego zapłakana i pokazała mu kopertę

Rodzina Jakoba również nie rozumiała jego wyboru. Rodzice Natalii przekazali im prezent – puszkę kawioru, której smak wcale nie zachwycił Nigeryjczyków. Niemniej jednak znaleźli dla niego zastosowanie, dodając go do ryżu gotowanego w bulionie z kurczaka – wyszło przepysznie.

Para miała dwa wesela. Na Ojczyźnie panny młodej uroczystość była raczej skromna, ale w Nigerii pogratulować nowożeńcom przybyło aż 2000 osób. Trudno sobie nawet wyobrazić, ile prezentów mogliby otrzymać świeżo upieczone małżonkowie!

Natomiast w Nigerii nie ma zwyczaju dawania prezentów, a stół weselny bardzo różni się od tego, do którego jesteśmy przyzwyczajeni.

Gości częstują woda, napojami gazowanymi i ryżem z mięsem.

Młoda rodzina zamieszkała w pięciopokojowym domu, w którym oprócz nich mieszkało 10 członków rodziny. Cóż, przynajmniej było wesoło. Każdy dzień kończył się tańcami, piosenkami i zabawą.

Jacob miał pecha ze znalezieniem pracy, ale para nie siedziała bezczynnie. Natalia nauczyła się robić manicure i dorabiała jako modelka. Po pewnym czasie dziewczyna znalazła pracę jako redaktorka w magazynie, otworzyła sklep i kupiła samochód. Jacob wspierał żonę we wszystkim, a krewni podziwiali jej pracowitość.

Para nie zwlekała z powiększeniem rodziny, zwłaszcza że w rodzinie Jakoba było wiele kobiet, które z chęcią opiekowali się ich dzieckiem. Chłopiec wyrósł na prawdziwego przystojniaka i odziedziczył po rodzicach tylko najlepsze. Obecnie tym dzieciakiem zachwyca się cała Nigeria.

Niedawno u pary urodziła się córka. Jest malutka, ale nawet teraz jest jasne, że kiedy dorośnie, stanie się prawdziwą pięknością i jeśli zechce, może zostać modelką.

Natalia nigdy nie zapomina o swojej ojczyźnie i stara się odwiedzać swoją rodzinę, gdy jest taka możliwość. W takich momentach kobieta zdaje sobie sprawę, jak bardzo tęskni za domem. Mimo to dziewczyna jest naprawdę szczęśliwa osoba, a jej błyszczące oczy są tego potwierdzeniem.