Agata Szostek otrzymała swoją wielką popularność dzięki uczestnictwu w programie Projekt Lady. Właśnie tam zaczęło się jej nowe życie. Od niegzecznej chłopczycy do zadbanej dziewczyny. Jednak po zakończeniu programu, życie Agaty nie stało zbyt słodkie.

Ola Jordan została mamą. Na świat przyszła pierwsza córka tancerki

Rozstała się ze swoim chłopakiem, musiała zapłacić nałogi i po tym wszystkim zaczęła się u niej wielka depresja. Myśli o samobójstwie nie wychodziły z jej głowy. Jednak coś jej zatrzymało. Teraz widzimy Agatę w ogóle innej odsłonie. Przeszła przez wielką metamorfozę. 

Agata Szostak z nową fryzurą

Uczestniczka Projekt Lady z nową fryzurą

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Oto największy rywal Alicji Szemplinskiej na Eurowizji. Z tą piosenką Litwa chce podbić Europę

Wcześniej mogliśmy ją zobaczyć w zwykłym, zamglonym blondzie. Wraz z pojawieniem się wiosny, Szostek postanowiła dobrze zaszałeć i dodać nowych, jasnych kolorów do swojego wyglądu. Różowy kolor został połączony z ciemnym brązem. Z taką znaczną metamorfozą na pewno w życiu dziewczyny pojawią się tylko kolorowe taśmy, w szczególności różowe. 

Wcześniej pialiśmy o tym, jak Maciej Musiał skomentował koniec serialu Rodzinka. pl. Zakończenie znanego polskiego serialu Rodzinka.pl stało prawdziwym szokiem dla większości Polaków. Smucił się nie tylko polski naród, a i same aktorzy, które przez połowę swojego życia poświęcali siebie na ten serial. Stało wiadomo, że w następnym roku na ekranach pojawi się kinowa wersja Rodzinki pl. Więcej na ten tmat czytaj w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com