Ola Jordan to niewątpliwie jedna z najbardziej utalentowanych tancerek. Przez lata robiła karierę w Wielkiej Brytanii występując w programach tanecznych typu "Taniec z gwiazdami". Wygrała nawet Kryształową Kulę.

Małgorzata Rozenek wybrała imię dla trzeciego syna. Jest bardzo oryginalne

W Polsce zyskała popularność także dzięki programowi "Taniec z gwiazdami", w którym była jurorem. 

W sierpniu ubiegłego roku, poinformowała produkcję, że nie weźmie udziału w kolejnej edycji programu, a we wrześniu opublikowała wpis na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

Nie mogę uwierzyć, że to piszę, ale jestem szczęśliwa, że mogę przekazać, że ja i James spodziewamy się dziecka. Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani, że wkrótce do naszej rodziny dołączy mały urwis. Mamy mnóstwo miłości, którą chcemy się podzielić. Wiem, że James będzie najlepszym ojcem w historii. Jest naprawdę wzruszony i już nawet rozmawia z naszym dzieckiem, codziennie mówi do mojego brzucha. Jestem z Jamesem już ponad połowę mojego życia i zawsze powtarzam, że nigdy nikogo nie kochałam tak bardzo jak jego… Ale teraz będę, tylko w zupełnie inny sposób. Nie mogę się doczekać, aż poznam tę małą osobę, która rośnie we mnie i dam jej tyle miłości, ile tylko mogę

Po 9 miesiącach na świat przyszła pierwsza wyczekana córeczka tancerki.

Rodzicom gratulujemy, a dziewczynce życzymy dużo zdrowia!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com