800 milionów ludzi oglądało filmy o odważnym pięknie, które łamie serca mężczyzn. A to, na chwilę, jest nawet więcej niż cała populacja Francji, w której mieszka Michelle. W każdym kraju widzą o znanej Michelle dzięki roli złotowłosej Angeliki. W momencie kręcenia aktorka miała zaledwie 20 lat ... Teraz aktorka ma 80 lat, ale nadal jest piękna! Ciekawe, że inna aktorka mogła zagrać Angelikę. Zanim zaoferowała tę rolę Mercier, została porzucona przez Jane Fondę, Brigitte Bardot i Catherine Deneuve. Aspirująca aktorka świetnie poradziła sobie z tą rolą.

Michel Mercier

Agnieszka z Gogglebox urodziła syna w wieku 16 lat

Ale w życiu osobistym sława przyniosła jej jedyne cierpienie. Michelle była nie tylko zakładnikiem tego obrazu, ale była postrzegana przez mężczyzn wyłącznie jako „dziewczyna o opieszałym wyglądzie”. Wyłamanie się z błędnego koła nie było łatwe. Jeden chłopak został zastąpiony przez drugiego i wszyscy widzieli w niej jedyną Angelikę.

„Poślubiłbym nawet rolnika, gdyby tylko on nie widział tych filmów” - powiedziała.

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Aktorka wyszła za mąż cztery razy. Ostatnim mężczyzną, z którym Mercier związała swoje życie, był włoski książę Nicolo Boncompagni Ludovisi. Na jego prośbę aktorka rzuciła pracę i została przyzwoitą żoną. Ale zamiast szczęścia znalazła złotą klatkę. Nicolo zabronił jej komunikowania się z przyjaciółmi, uczestnictwa w imprezach towarzyskich bez niego i przyjmowania kwiatów od fanów.

Jak teraz wygląda aktorka Michel Mercier?

Książę Filip świętuje swoje 99. urodziny. Najnowsze zdjęcie królewskiej pary

Wkrótce to małżeństwo się rozpadło ... Michelle nie ma dzieci. Aktorka nadal mieszka we Francji, w małym przytulnym domu na przedmieściach Cannes. W filmie fani ostatni raz ją widzieli w 2013 roku. Wszystkie propozycje, które pojawiły się później, gwiazda odrzuciła. Jest to zrozumiałe, ponieważ nie zaoferowano jej już roli śmiertelnej piękności.

Aktorka ma 80 lat i nadał wygląda pięknie

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com