Rosjanka Wioletta Antonowa ma jedynie 6 lat, a już ciężko pracuje. Jej harmonogram jest pisany z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Wstaje rano, a idzie spać w glębokiej nocy. A wszystko po to, że pracuje modelką. Po tym, jak pojawiła się na liście 50 najpiękniejszych dzieci na świecie, jej życie całkiem się zmieniło. 

Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską. Wrzucił jej zdjęcie

Popularne wiadomości teraz

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Kalendarz strażaków z Australii z małymi kotkami. Na ten widok od razu zrobi Ci się gorąco

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Dziewczynka jest blondyneczką, ma niebieskie oczy i delikatne rysy twarzy. Jej zapraszają mnóstwo różnorodnych agencji modelingu, aby tylko dziecko uczestniczyło w ich sesjach zdjęciowych. Wioletta ma swój profil w sieciach społecznościowych. Na Instagram obserwują ją ponad 400 tysięcy ludzi.

Dobrym menedżerem dla dziewczynki jest jej własna mama -Ekaterina Antonowa. Właśnie ona wszędzie jeździ ze swoim dzieckiem do różnych agencji i magazynów. Matka także bardzo dba o to, aby dziewczynka zajmowała sie nauką.

View this post on Instagram

Каждый день нахожусь в раздумьях, куда же отправиться летом и как его провести в такой сложной ситуации, сложившейся в мире. Мы так ждали лета, столько было планов, что я теперь в растерянности. Может быть на наш Юг отправиться или в деревню в глубинку, или все-таки остаться дома 🏠 Дорогие, подскажите, как вы планируете провести это лето и где? Жду ваших идей и советов 🤗

A post shared by MINI MODELS⭐️VIOLA&DIMA (@viola_dima_official) on

Polskie gwiazdy, które wychowują swoich dzieci poza Polską. Daleko od swojej ojczyzny

"Wiola obecnie uczy się angielskiego, ale myślę o dodaniu kolejnego języka jesienią, ale nie wiem, czy warto, czy nie jest za wcześnie? I nadal nie zdecydowałem, który język wybrać. Bardzo lubię francuski, jest taki piękny, melodyjny i pasuje do dziewczynki, a może chiński jest lepszy? Teraz jest trend na ten język i staje się on coraz bardziej popularny" - powiedziała jakoś w mediach społecznościowych Ekaterina Antonowa.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com