Kobieta, która przyszła do salonu miała cienkie włosy, przez co wizualnie były brudne i lśniące. Jest to w zasadzie charakterystyczne dla tej struktury włosów. Przede wszystkim mistrz nałożył, a następnie zmył tonik. Po wysuszeniu włosów przeszedł bezpośrednio do strzyżenia. Zaczął od okolicy potylicznej. Wszystkie obszerne fryzury zaczynają się z tyłu głowy. Mistrz usunął wszystkie niepotrzebne pasma, powodując niewielką asymetrię.

Justyna Steczkowska eksponuje swoją figurę w bikini. Fani są zachwyceni ciałem 47-latki

Dalej - obszar korony. Usunął długość włosów tak, aby były krótsze niż potylica. Teraz trzeba było ułożyć fryzurę z przodu głowy. Tej części należy poświęcić najwięcej uwagi, ponieważ od niej zależy sukces fryzury. Przednie włosy były dłuższe niż wszystkie inne.

Następnie mistrz obciął nieco włosy z tyłu głowy i korony, czyniąc je bardziej asymetrycznymi. Mistrz rozłożył najdłuższe pasma na koronie i wykonał rodzaj grzywki po prawej stronie.

Fotograf porównał zdjęcia właścicieli i ich psów. Podobieństwo jest uderzające

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Ogórki konserwowe idealny przepis na zapasy zimowe

Jak dziś wyglądają bliźniaki syjamskie, które zostały podzielone 14 lat temu?

Po lewej stronie wciągnął część włosów za ucho, potargał włosy z tyłu głowy, nadając kobiecemu wizerunkowi zalotności, która natychmiast zaczęła odbijać się w oczach klienta. Strzyżenie stało się znacznie bardziej obszerne. Dzięki temu włosy zyskały nowy, jaśniejszy odcień. Fryzura jest absolutnie odpowiednia dla typu twarzy i wieku kobiety.

Krok po kroku

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com