Nicky Hill to niesamowicie utalentowana i kreatywna 27-letnia Brytyjka, która jest znana nie tylko w swoim kraju, ale na całym świecie. Ma wyjątkowy talent - za pomocą makijażu demonstruje oszałamiające przemiany, iluzje optyczne i szeroką gamę obrazów.

Nicky maluje makijaż od siedmiu lat i jest prawdziwym samoukiem. Hill ćwiczyła na własnej twarzy, działając metodą prób i błędów. Sama dziewczyna przyznaje, że jej kariera była dość długa i trudna. Chociaż kreatywność zawsze przyciągała Niki, początkowo nie rozumiała, jak można było zrealizować się w tworzeniu makijażu.

Księżniczka Eugenia urodziła! Pierwsze zdjęcie maleństwa łapie za serce

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ale stopniowo Niki zaczęła wprowadzać kreatywność i artystyczny element do makijażu. A stosowanie kosmetyków przerodziło się w tworzenie niesamowitych arcydzieł. Dziś Hill może nie tylko przekształcić się w dowolnych ludzi, ale także tworzyć iluzje optyczne, które pobudzają wyobraźnię.

Jennifer Lopez obcięta na „męsko”! Piosenkarka postawiła na super krótką fryzurę

Dziś Nika ma około 12 tysięcy subskrybentów w mediach społecznościowych. Podczas swojej samoizolacji z powodu pandemii koronawirusa poprawiła swoje umiejętności i szlifowała swój talent. Na razie pokazuje swoją pracę w Internecie, ale po zniesieniu ograniczeń planuje odrodzić się jako gwiazda i wyjść w ten sposób na spacer po ulicach.

A jak wam się podoba?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com