Nicky Hill to niesamowicie utalentowana i kreatywna 27-letnia Brytyjka, która jest znana nie tylko w swoim kraju, ale na całym świecie. Ma wyjątkowy talent - za pomocą makijażu demonstruje oszałamiające przemiany, iluzje optyczne i szeroką gamę obrazów.

Nicky maluje makijaż od siedmiu lat i jest prawdziwym samoukiem. Hill ćwiczyła na własnej twarzy, działając metodą prób i błędów. Sama dziewczyna przyznaje, że jej kariera była dość długa i trudna. Chociaż kreatywność zawsze przyciągała Niki, początkowo nie rozumiała, jak można było zrealizować się w tworzeniu makijażu.

Księżniczka Eugenia urodziła! Pierwsze zdjęcie maleństwa łapie za serce

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Ale stopniowo Niki zaczęła wprowadzać kreatywność i artystyczny element do makijażu. A stosowanie kosmetyków przerodziło się w tworzenie niesamowitych arcydzieł. Dziś Hill może nie tylko przekształcić się w dowolnych ludzi, ale także tworzyć iluzje optyczne, które pobudzają wyobraźnię.

Jennifer Lopez obcięta na „męsko”! Piosenkarka postawiła na super krótką fryzurę

Dziś Nika ma około 12 tysięcy subskrybentów w mediach społecznościowych. Podczas swojej samoizolacji z powodu pandemii koronawirusa poprawiła swoje umiejętności i szlifowała swój talent. Na razie pokazuje swoją pracę w Internecie, ale po zniesieniu ograniczeń planuje odrodzić się jako gwiazda i wyjść w ten sposób na spacer po ulicach.

A jak wam się podoba?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com