Jennifer Lopez udowadnia, że zatrzymanie czasu jest możliwe. Piosenkarka ma bowiem 51 lat, a wygląda spokojnie na 20 lat młodszą. Na dodatek jest wciąż w świetnej formie. Swoją kondycją mogłaby zawstydzić nie jedną młodą dziewczynę.

Co więcej, Jennifer mimo tego, że za swoje zasługi już dawno mogłaby już tylko spokojnie na plaży popijać drinki z parasolką, ona wciąż pracuje, tworzy nowe piosenki, koncertuje i gra w filmach.

Księżniczka Eugenia urodziła! Pierwsze zdjęcie maleństwa łapie za serce

Ostatnio gwiazda zdecydowała się na kontrowersyjną wypowiedź na temat tego, że nigdy nie stosowała botuksu, ani innych wysoko inwazyjnych zabiegów ingerujących w jej urodę. Czy tak jest naprawdę? Szanse są marne...

Mimo to, artystka nawet jeśli korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej - robi do dobrze, co możemy podziwiać na nowej okładce magazynu Allure, gdzie Jennifer Lopez zaprezentowała się w zupełnie krótkich włosach!

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

45-letnia Sonia Bohosiewicz pokazała swoje naturalne ciało bez retuszu. Odważne posunięcie

Jennifer Lopez dla Allure

I choć zważając na częste zmiany wizerunku przez J. Lo trudno stwierdzić czy są to naturalne włosy gwiazdy estrady, to przyznajemy, że w takim "męskim" wydaniu bardzo do twarzy artystce. Krótkie włosy w ogóle nie odejmują jej kobiecości. A Wy, jak myślicie?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com