Nasz wygląd jest ważny, bowiem to od niego zależy pierwsze wrażenie, jakie robimy na drugim człowieku. Nic więc dziwnego, że strefa beauty przynosi dziś ogromne zyski. Każdy chce być piękny, nawet jesli wiąże się to z ogromnymi wydatkami na fryzjera, makijażystkę czy chirurga plastycznego.

Jednak na szczęscie nie trzeba od razu "kłaść się pod nóż", by poprawić naszą urodę. Chyba każdy z nas przyzna, że chcociażby zmiana fryzury może diametralnie odmienić nasz wizerunek. Dowodem na to jest przemiana tej Amerykanki.

Co o twoim związku mówi pozycja, w jakiej zasypiasz z partnerem? Niewiarygodne, ile można z tego wyczytać

Długie, wyraźnie zniszczone włosy kobiety wymagały zdecydowanych działań. Tutaj trzeba było postawić na totalną metamorfozę, którą zajęli się profesjonaliści, w tym nie tylko fryzjer, ale też stylista i makijażysta. Chcieli oni odzyskać pewność siebie tej zagubionej kobiety, która myślała, że wystarczą długie włosy, by wyglądać ładnie i kobieco.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Czas, który poświęcono kobiecie na jej przemianę to aż 7 godzin, ale zdecydowanie czas ten nie poszedł na marnę, bowiem efekt pracy profesjonalistów od urody po prostu zwala z nóg!

To prawdopodobnie najpiękniejsze dzieci na świecie. Ich uroda jest oszałamiająca

efekt po metamorfozie

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com