1. Kłótnia wisi w powietrzu

Kiedy każda ze stron jest do siebie odwrócona i śpi na skajach łóżka to informacja, że nie układa się między Wami najlepiej. Jest między Wami napięcie i macie siebie dość.

  1. Jest mi wszystko obojętne

Ta pozycja ma wiele wariantów, ale zasada jest jedna- para się nie dotyka. Każdy leży w wygodnej dla siebie pozycji, ale nie czuje potrzeby zbliżenia się do drugiej połówki. To oznacza, że jesteście sobą znudzeni.

Małgorzata Rozenek zdobyła się na szczere wyznanie. Jeszcze żadna celebrytka nie zrobiła tego co ona

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Smaki dzieciństwa - Smaczne rogaliki drożdżowe z czekoladą

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

  1. Bezpieczeństwo

Kiedy kobieta zasypia wtulona w ramię mężczyzny to znaczy, że może na niego liczyć. Jest on dla niej oparciem i przyjacielem, a on zrobi dla niej wszystko.

  1. Na dystans

Pozycja, w której para skierowana jest w swoim kierunku, ale nie dotykają siebie oznacza, że albo mają sobie dużo do powiedzenia, ale nie wiedzą jak to zrobić, albo wszystko u nich w porządku, ale są bardzo zmęczeni natłokiem obowiązków.

  1. Jak w Hollywood

To częsta pozycja wykorzystywana w filmach. Oznacza gorące uczucie między parą. Jednak poza ta nie jest zbyt wygodna i nie trwa długo, nawet jak pierwotnie partnerzy układają się w ten sposób do snu.

  1. Splot uczuć

Charakterystyczny węzeł z nóg pary to cecha charakterystyczna tej pozycji. Oznacza to, że dwie strony związku mogą na sobie polegać. Głównie występuje u par z długim stażem.

  1. Łyżeczka

Częsta pozycja wielu par. W ten sposób mężczyzna okazuje miłość i dobre zamiary wobec kobiety.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com