Małgorzata Rozenek dostała nowy program na TVN "Rozenek cudnie chudnie", w którym to pokazuje swoją drogę do idealnej - według niej - wagi 55 kilogramów. Według celebrytki program ten ma wspierać także inne kobiety do zrzucenia kilogramów. Małgorzata oczywiście robi to z pomocą męża, dietetyczki, trenera personalnego i zapewne niani - ot taki tylko "mały" szczególik odróżniający ja od większości Polek.

Dziewczyna z Rosji ma 23 lata i 11 dzieci! Jak to możliwe?

Trzeba jednak przyznać, że Rozenek w swoim nowym show decyduje się na naprawdę szczere wyznania. Była już anegdota silikonowa, afera z policją, a w trzecim odcinku celebrytka przyznała się do swojej wady, która jednoczesnie motywuje ją do chudnięcia.

Obiecuję sobie, że nie zostanę z nadprogramowymi kilogramami. Bo ja jestem osobą próżną, ja jestem osobą, która lubi siebie. Jestem osobą, która jak wejdzie do pomieszczenia, to jak znajdzie lustro, nawet tej wielkości (gest pokazujący coś bardzo małego, przyp. red.), to się w nim obejrzy. - zdradziła bez ogródek Rozenek

Popularne wiadomości teraz

Magda Stużyńska mieszka jak w pałacu. Jej dom jest po prostu przepiękny

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Jeszcze nikt tak nie skrytykował Małgorzaty Rozenek. Paulina Młynarska powiedziała, co o niej myśli

Oczywiście, zaraz potem pojawiło się małe wytłumaczenie swojej postawy.

Cały czas wyjaśniam wszystkim, że to jest wina szkoły baletowej. Mnie od dziecka uczono przeglądania się w lustrze, ale prawda jest taka, że ja lubię na siebie patrzeć. I też lubię pewien określony obraz siebie. Zrobię wszystko, żeby do niego wrócić, a oprócz tego, nadwaga jest po prostu bardzo niekomfortowa.

Z jednej strony dobrze, że Małgorzata Rozenek jest świadoma swojej wady, jednocześnie nie jesteśmy pewni, czy taki program właśnie tylko nie pogłębia ów wady? Nie wydaje nam się bowiem, że promowanie "zrobienia wszystkiego", by powrócić do szczupłej sylwetki jest zdrowe. Halo! Kobieta rodząca dziecko wydała na świat nowe życie! Naprawdę ostatnim więc co powinniśmy od niej wymagać to super szczupłej sylwetki...

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com