1 lutego miała miejsce premiera nowego programu Perfekcyjnej: "Rozenek cudnie chudnie", który ma pokazać drogę celebrytki do zrzucenia nadprogramowych kilogramów po trzeciej ciąży. Zaraz po programie "Perfekcyjna Pani Domu" i "Projekt Lady" celebrytka znów więc uczy Polki, jak być najlepszą wersją siebie.

Widać tu piękny stereotyp kobiety-matki, która zaraz po porodzie szusuje po mieście w obcasach, ma idealną figurę, ułożone włosy jak od fryzjera, a do tego czysty piękny dom no i oczywiście idealne grzeczne dziecko i perfekcyjnego partnera, który jest równocześnie wyśnionym tatą dla ich dziecka.

I czy jest to niemożliwe? Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje, że tak, jednak zapomina w tym wszystkim o bardzo ważnym aspekcie - pieniądzach. Celebrytkę stać na pomoce domowe, prywatnych trenerów personalnych, nianię, stylistę i dietę pudełkową. Nie każda Polka ma tak dobrze mimo wielkich chęci. Jak ma więc się czuć kobieta, która kolejny raz słyszy w telewizji, że "może wszystko", kiedy tymczasem nie ma czasu na skorzystanie z toalety, opiekując się dziećmi i ogarniając dom?

10 zdjęć, które są dowodem na to, że życie z dziećmi nigdy nie jest nudne. Mamy wiedzą o co chodzi

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Paulina Młynarska ostro o Małgorzacie Rozenek-Majdan. Czy celebrytka jej to wybaczy?

Paulina Młynarska postanowiła wyrazić swoją niechęć do nowego programu Rozenek i wytknęła celebrytce błędy, na które nikt wczesniej się nie odważył.

Kiedy słyszę, z doskonale dopracowanych ust "perfekcyjnej", która ma wśród kobiet chyba największe zasięgi w Polsce i wywiera potężny wpływ na młode, jeszcze w nią zapatrzone dziewczyny, że "namawia do spojrzenia na siebie życzliwym wzrokiem" to przyznaję, że nożyk mi się otwiera. Budzi się we mnie furia! Życzliwe spojrzenie na kobietę, która niedawno została mamą, której ciało i psychika jeszcze nie przeprocesowały ciąży i porodu, nie polega, do ciężkiej cholery, na zapędzaniu jej do obróbki, do sprawowania kontroli nad ciałem, aby jak najszybciej znowu grzecznie spełniało chore, wyznaczone przez przemysł i media, kompletnie nierealistyczne standardy estetyczne.-pisze Młynarska

Maciej Stuhr zakpił z Doroty Wellman. Prowadzącej „DDTVN” nie bardzo się to spodobało

Dalej, w swojej wypowiedzi dziennikarka wzróciła się bezpośrednio do Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Małgorzato Rozenek, grasz na siebie, a nie na rzecz innych kobiet. Nie namawiasz ich do żadnego "życzliwego spojrzenia na siebie". Wręcz przeciwnie. To, co robisz i jak wyśrubowalaś własny standard wyglądu, wpędza kobiety w kanał kompleksów. Polki i bez tego mają tragiczną samoocenę. Masz, o bogini perfekcyjności, ogromny sukces, mnóstwo kasy, wyglądasz przepięknie. A do tego wiem, że jesteś inteligentną osobą i czasem stać Cię na gest solidarności z kobietami. Dla świadomości, czym jest in vitro, zrobiłaś więcej niż ktokolwiek inny w polskich mediach. Ale ten twój program, to w 2021 roku anachronizm. Kobiety odzyskują teraz swoją moc i walczą o należne im miejsce w świecie. Nie, nie jest to miejsce na podium Miss pięknej sylwetki w rok po porodzie - podsumowuje facebookowy wpis Paulina Młynarska

Małgorzata Rozenek-Majdan jeszcze nie odpowiedziała na kąśliwą uwagę koleżanki z branży. Czy to zrobi? Jeśli tak, szykuje się ogromny konflikt medialny. Kto go wygra?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com