27-letnia utalentowana Brytyjka o imieniu Nicky Hill robi naprawdę niezwykłe makijaże. Szczerze mówiąc, nie można tego nazwać nawet makijażem. Nicky potrafi zamienić się w dowolną postać lub osobę. Dziewczyna maluje na twarzy tak realistyczne iluzje, że trudno powiedzieć, gdzie tą iluzją w ogóle się zaczyna i kończy.

Nicky robi makijaże od około 7 lat. Pewnego razu dziewczyna spróbowała zrobić niezwykły makijaż i od tam tego czasu nie potrafi przestać wymyślać nowe postacie. 

Popularne wiadomości teraz

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego