Kiedy osoba przechodzi na emeryturę, ona zaczyna szukać swojego sposobu na odpoczynek. Ktoś zaczyna zajmować się ogrodnictwem, ktoś woli spędzać czas na sofie przed telewizorem, a ktoś wybiera wygodną ławkę na podwórku, aby całodobowo plotkować z koleżankami lub kolegami. Natomiast ta berlińska para woli spacery po mieście w jaskrawych strojach, które wywołują u nudnych lokalsów zazdrość, szacunek lub po prostu szok. Kim są te dziadkowie? Wariatami albo prawdziwymi modnisiami?

Ten przystojniak ma na imie Gunther Crabbenheft, a jego dama –  Britt Kanya. Kiedy ktoś próbuje je scharakteryzować, to porównuje do dobrego wina, które z biegiem lat staje się tylko lepsze.

Te dziadkowie po raz kolejny udowadniają, że młodość to stan umysłu. Oni uwielbiają tańczyć, chodzić na różne wydarzenia kulturalne i aktywnie spędzać czas. Młodzież może nauczyć się od nich umiejętności cieszenia się życiem w każdym wieku.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz drwi z pozwu Kasi Cichopek i wymienia ikony rodziny jako swoich świadków. "Pani Katarzyno, gratuluję świadków"

Dramatyczne doświadczenia Pauliny Smaszcz i jej synów. "Myślisz, że mają w ogóle siłę do tego"

Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Oni uwielbiają ubierać się w efektowne, niebanalne i ekscentryczne stroje. Ale to wcale nie pozbawia ich ubrań praktyczności i wygody.

Oni są doświadczonymi fashionistami, wiec czasami przebiera się tak, jakby byli gośćmi z przeszłości lub przyszłości, a czasem – jako przedstawiciele świata mody.

Hipsterzy mogą tylko pozazdrościć tej parze, ponieważ doskonale zdają sobie sprawę z tego, ze musza nauczyć się wielu rzeczom, aby dorównać im pod względem poczucia stylu.

To brzmi dość zabawnie, ale dziadkowie wcale nie uważają, że zachowują się wyzywająco lub dziwnie. To jest ich styl życia.

Dobre ubrania są stworzone do noszenia. Ale dokąd dokładnie je założysz – do pracy, na randkę czy po prostu na spacer, to już decyzja i wybór każdej konkretnej osoby.

Co ciekawe, ich zawód nie ma nic wspólnego z modą. Oni po prostu mają doskonały smak i duże doświadczenie życiowe.

Gunther na polecenie rodziców został szefem kuchni. To nie jest łatwy zawód i nie trzeba się tam modnie ubierać.

Natomiast kiedy u niego pojawiło się więcej wolnego czasu, on zaczął regularnie czytać magazyny o modzie i aktywnie interesować się najnowszymi trendami.

Mężczyzna w żaden sposób nie ocenia ludzi, którzy noszą zwykłe ubrania. Ale on uwielbia wyróżniać się na tle innych za pomocą ubrań, ich kombinacji i oczywiście akcesoriów.

Jeśli twoja dusza zada zmian, musisz zmienić i swój wygląd.

Zbuntowana dusza Gunthera nieustannie szuka nowych doświadczeń, dlatego jego „ja” zawsze widać z daleka.