Bordowy to jeden z najszlachetniejszych i najbardziej wykwintnych kolorów. Ten kolor idealnie nadaje się na sezon wiosenny. Bordowe odcienie będą świetnie wyglądać nie tylko w wiosennych stylizacjach, ale także na paznokciach.

Istnieje wiele odcieni tego koloru, dlatego każda fashionistka będzie mogła wybrać dokładnie ten odcień, który ona najbardziej lubi i który jej najbardziej odpowiada.

Ponadto kolor bordowy jest całkiem samowystarczalny i wygląda świetnie nawet bez żadnych wzorów albo z  minimalistycznymi zdobieniami.

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

Aby dodać temu koloru jeszcze więcej luksusowosci, można ozdobić paznokcie koralikami, lecz bardzo ważne jest, aby zachować umiar. Można ozdobić w ten sposób jeden lub dwa paznokcie. Również bordowy kolor można podkreślić brokatem w kolorze złotym lub srebrnym. To na pewno doda Twojemu manicure blasku.

Bordowy kolor wygląda wspaniale, zarówno w błyszczącym wykończeniu , jak i matowym. Matowe paznokcie w tym kolorze wyglądają bardzo elegancko i schludnie.

Mamy nadzieje, że wybrane przez nas stylizacje paznokci pomogą Wam dokonać wyboru i zainspirują do nowych pomysłów. Każda z Was na pewno znajdzie coś dla siebie!