Bordowy to jeden z najszlachetniejszych i najbardziej wykwintnych kolorów. Ten kolor idealnie nadaje się na sezon wiosenny. Bordowe odcienie będą świetnie wyglądać nie tylko w wiosennych stylizacjach, ale także na paznokciach.

Istnieje wiele odcieni tego koloru, dlatego każda fashionistka będzie mogła wybrać dokładnie ten odcień, który ona najbardziej lubi i który jej najbardziej odpowiada.

Ponadto kolor bordowy jest całkiem samowystarczalny i wygląda świetnie nawet bez żadnych wzorów albo z  minimalistycznymi zdobieniami.

Popularne wiadomości teraz

Julia Wróblewska niespodziewanie pokazała wszystkim pozytywny wynik testu. Fani zaniemówili

"Nasz nowy dom" jednak zniknie z anteny? Informator Polsatu ujawnia wszystko

Agata i Piotr Rubikowie rozstali się? O wszystkim poinformowali na Instagramie

Stara matka napisała poruszający list do swoich dzieci. Tak przenikliwie, że aż boli

Aby dodać temu koloru jeszcze więcej luksusowosci, można ozdobić paznokcie koralikami, lecz bardzo ważne jest, aby zachować umiar. Można ozdobić w ten sposób jeden lub dwa paznokcie. Również bordowy kolor można podkreślić brokatem w kolorze złotym lub srebrnym. To na pewno doda Twojemu manicure blasku.

Bordowy kolor wygląda wspaniale, zarówno w błyszczącym wykończeniu , jak i matowym. Matowe paznokcie w tym kolorze wyglądają bardzo elegancko i schludnie.

Mamy nadzieje, że wybrane przez nas stylizacje paznokci pomogą Wam dokonać wyboru i zainspirują do nowych pomysłów. Każda z Was na pewno znajdzie coś dla siebie!