Bordowy to jeden z najszlachetniejszych i najbardziej wykwintnych kolorów. Ten kolor idealnie nadaje się na sezon wiosenny. Bordowe odcienie będą świetnie wyglądać nie tylko w wiosennych stylizacjach, ale także na paznokciach.

Istnieje wiele odcieni tego koloru, dlatego każda fashionistka będzie mogła wybrać dokładnie ten odcień, który ona najbardziej lubi i który jej najbardziej odpowiada.

Ponadto kolor bordowy jest całkiem samowystarczalny i wygląda świetnie nawet bez żadnych wzorów albo z  minimalistycznymi zdobieniami.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Płyną sensacyjne wieści o stanie Marty Kubackiej. Sąsiedzi opowiadają o nowych szczegółach choroby żony sportowca

Aby dodać temu koloru jeszcze więcej luksusowosci, można ozdobić paznokcie koralikami, lecz bardzo ważne jest, aby zachować umiar. Można ozdobić w ten sposób jeden lub dwa paznokcie. Również bordowy kolor można podkreślić brokatem w kolorze złotym lub srebrnym. To na pewno doda Twojemu manicure blasku.

Bordowy kolor wygląda wspaniale, zarówno w błyszczącym wykończeniu , jak i matowym. Matowe paznokcie w tym kolorze wyglądają bardzo elegancko i schludnie.

Mamy nadzieje, że wybrane przez nas stylizacje paznokci pomogą Wam dokonać wyboru i zainspirują do nowych pomysłów. Każda z Was na pewno znajdzie coś dla siebie!