Dziewczyna zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi w ukraińskim programie telewizyjnym „Damą być”. Już wtedy młoda dziewczyna postawiła sobie za główny cel zdobycie sławy. I jej się udało! W dość krótkim czasie dziewczyna zmieniła się nie do poznania. Ktoś pomyśli, ze to są wynik nieudanej operacji plastycznej, ale nie – dziewczyna zrobiła to celowo.

Anastasia Pokreshchuk

Najpierw dziewczyna powiększyła usta, a potem – kości policzkowe. Teraz ta niegdyś sympatyczna dziewczyna wygląda na prawdziwego frika. Natomiast sama dziewczyna twierdzi, że czuje się z tym naprawdę świetnie. Obecnie dziewczyna ma ponad 254 tysiące followersow na Instagramie i cieszy się wymarzoną sławą.

Anastasia Pokreshchuk

Niedawno na prośbę fanów Anastasia pokazała, jak wyglądała przed swoją metamorfozą. Warto zauważyć, że te zdjęcia te zdjęcia zszokowały i oszołomiły niektórych z jej fanów. Wszyscy zadawali to samo pytanie: "Po co ona zrobiła te operacje?"

Popularne wiadomości teraz

"Dokonałam kosztownych napraw w mieszkaniu, a mój mąż celowo wszystko psuje: może powinnam się z nim rozwieść"

"Sami wymyślimy, jak wychowywać dzieci, wy już swoje wychowaliście: moja synowa nie rozumie, że wychowywanie dziecka to praca"

"Po raz pierwszy kupiłam mango do spróbowania, ale moje wnuki wbiegły do pokoju i zaczęły mnie błagać: idźcie do mamy, niech wam kupi"

„Moja teściowa obwiniała swojego teścia za wszystkie swoje kłopoty, dopóki nie zdecydował się jej opuścić: życie dało jej nauczkę”

Anastasia Pokreshchuk przed operacją plastyczną

Anastasia Pokreshchuk przed operacją plastyczną

Anastasia Pokreshchuk przed operacją plastyczną

Natomiast dziewczyna odpowiedziała, że ​​teraz ona bardziej podoba się sobie niż przed operacjami. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?