Dziewczyna zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi w ukraińskim programie telewizyjnym „Damą być”. Już wtedy młoda dziewczyna postawiła sobie za główny cel zdobycie sławy. I jej się udało! W dość krótkim czasie dziewczyna zmieniła się nie do poznania. Ktoś pomyśli, ze to są wynik nieudanej operacji plastycznej, ale nie – dziewczyna zrobiła to celowo.

Anastasia Pokreshchuk

Najpierw dziewczyna powiększyła usta, a potem – kości policzkowe. Teraz ta niegdyś sympatyczna dziewczyna wygląda na prawdziwego frika. Natomiast sama dziewczyna twierdzi, że czuje się z tym naprawdę świetnie. Obecnie dziewczyna ma ponad 254 tysiące followersow na Instagramie i cieszy się wymarzoną sławą.

Anastasia Pokreshchuk

Niedawno na prośbę fanów Anastasia pokazała, jak wyglądała przed swoją metamorfozą. Warto zauważyć, że te zdjęcia te zdjęcia zszokowały i oszołomiły niektórych z jej fanów. Wszyscy zadawali to samo pytanie: "Po co ona zrobiła te operacje?"

Popularne wiadomości teraz

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

Anastasia Pokreshchuk przed operacją plastyczną

Anastasia Pokreshchuk przed operacją plastyczną

Anastasia Pokreshchuk przed operacją plastyczną

Natomiast dziewczyna odpowiedziała, że ​​teraz ona bardziej podoba się sobie niż przed operacjami. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?