Wiosna tuż, tuż, a wraz z nią i pierwsze wiosenne święto, czyli Dzień Kobiet. Ten miesiąc kojarzy nam się z przebudzeniem, odnowieniem oraz pierwszymi słonecznymi dniami.

Najczęściej wiosenne stylizacje są pełne zieleni, kwiatów, pastelowych odcieni i innych atrybutów, które kojarzą się z tym sezonem. Zimowy manicure powoli traci swoja aktualność – nadszedł czas na nowe, świeże i modne stylizacje.

Zebraliśmy kolekcje efektownych stylizacji paznokci na Dzień Kobiet. Mamy nadzieję, że każda z Was wybierze dla siebie cos fajnego.

Wiosenne stylizacje paznokci: główne trendy 2021 roku

Głównym wiosennym atrybutem, który od razu przychodzi do głowy, są oczywiście kwiaty. Na paznokciach kwiatuszki zawsze wyglądają wyjątkowo pięknie i wdzięcznie, oraz dodają uroku i wdzięku każdej kobiecie. Nie warto się bać jaskrawych kolorów – w tym roku to jest jeden z głównych trendów.

Popularne wiadomości teraz

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Rysunki lub naklejki, jaskrawe kolory lub pastelowe odcienie – wybór zależy od Waszych preferencji i umiejętności stylistki. Zalecamy wybierać odcienie zieleni, żółci oraz różu.

Manicure monofoniczny również wciąż wygląda bardzo stylowo i świeżo. Ale rysunki na kilku paznokciach – dwóch lub trzech – także nie tracą swojej aktualności.

Miłośniczkom francuskiego manicure na pewno spodoba się nieco zmodyfikowana wersja tej stylizacji – zamiast zwykłej bieli na czubku paznokcia można narysować kwiatowy wzór.

Minimalistyczny manicure również jest aktualny i, co ważniejsze, bardzo łatwy do wykonania – wystarczy wybrać ulubiony kolor i jego jaśniejszy odcień oraz narysować cienką gałązkę, liść lub kilka kwiatów na kilku paznokciach.

Niezaprzeczalną zaletą manicure kwiatowego jest to, że on wygląda dobrze zarówno na długich, jak i krótkich paznokciach.

Możesz pomalować wszystkie paznokcie zielonymi wzorami lub nałożyć kwiaty we wszystkich możliwych odcieniach na przezroczystą bazę.

Zdjęcie: Pinterest