W poprzednim roku powróciliśmy do kwadratowych paznokci. Nie brakowało też wymyślnych wzorów inspirowanych naturą czy architekturą. W końcu imitacja marmuru zadomowiła się nie tylko w naszych mieszkaniach, ale też na paznokciach. Próbowaliśmy cekinów, manicure prosto z piany czy też mrocznej czerni.

A co będzie modne w sezonie wiosna-lato 2020?

Oryginalna wersja francuskiego manicure

Wiele z nas pomimo tego, że hit na francuskie paznokcie dawno już minął, do dziś uwielbiamy taką stylizację. Nic dziwnego – jest elegancka i ponadczasowa. W tym roku, moda na french manicure powróci, ale w nieco odmienionej formie. Zamiast białych pasków – kolorowe, w różnych konfiguracjach kształtów. Może być to klasyczny cienki pacek na końcu naszej płytki, ale też może być on pociągnięty wzdłuż prawego boku paznokcia. Jego kierunek zależy od Was.

Eksplozja kolorów i wzorów

Po długoletniej modzie na minimalizm wraca do nas przepych, także w wersji na paznokcie. Mowa tu o różnorodnych wzorach, kolorach łączonych wspólnie na płytkach naszych paznokci. Taki styl idealnie sprawdzi się na wakacje!

Popularne wiadomości teraz

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Domowe sposoby na piękne i gładkie dłonie

Transparentne mani

To zupełna nowość wśród stylizacji paznokci. Wyobrażacie sobie niepomalowane żadnym kolorem, bez dodania żadnych wzorów doklejone tipsy o migdałkowym kształcie? Jeśli nie – na pewno zaczniecie wraz z przyjściem wiosny. Jeśli takie wydanie wydaje się jednak dla Was zbyt oryginalne, wystarczy że na bezbarwny lakier naniesiesz kwiatki lub inne wzory. Może to wyglądać naprawdę uroczo!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com