Jeśli znudziły Ci się dotychczasowe trendy w stylizacji paznokci – ten artykuł jest dla Ciebie!

Sprawdź, jaki kolor na paznokciach sprawdzi się w tym sezonie!

Bubble soap nails – jak go wykonać?

Piankowe paznokcie, to po prostu manicure powstały, dzięki użycia piany z mydła. Możesz je wykonać samodzielnie w bardzo łatwy sposób. Jedyne czego potrzebujesz, to akcesoriów do hybrydowej stylizacji paznokci.

Na początku przygotuj paznokcie tak, jak przy zwykłym manicure hybrydowym., czyli musisz zacząć od nałożeniu bazy. Następnie utwardź ją pod lampą, a dalej wybierz dowolny kolor i nałóż go na paznokcie. Uwaga! Najlepszy efekt uzyskasz, jeśli wybierzesz czarny lakier.

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Paznokciowe inspiracje, które musisz wypróbować!

Dalej nałóż top, utwardź go, a potem znów użyj topu, ale już go nie utwardzaj. Na tę warstwę nałóż pianę z mydła tak, żeby pokryła całą płytkę paznokcia. Dopiero po tym etapie wkładasz paznokcie pod lampę i gotowe! Całkiem proste, prawda?

Wypróbuj ten sposób sama, lub poproś o niego swoją kosmetyczkę. Oryginalny wzór na paznokciach – gwarantowany!

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com